Pracuj w Oponeo

Felgi do Chevrolet Epica

Sprawdź rozmiar felg do Chevrolet Epica i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Chevrolet

Epica

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Chevrolet Epica

Produkowany w latach 2006-2012 Chevrolet Epica był flagowym modelem amerykańskiej marki oferowanym w Europie. Ten należący do klasy średniej (segment D) 4-drzwiowy sedan ma klasyczną linię nadwozia, przestronne wnętrze i zapewnia komfortową jazdę. W 2008 roku model przeszedł face lifting. Występował w kilku wariantach wyposażeniowych i w trzech wersjach silnikowych.

Chevrolet Epica – felgi fabryczne

W Chevrolecie Epica standardowo instalowano 15- lub 16-calowe obręcze z aluminium. Wśród nich były srebrne felgi 6- i 7-ramienne z logo producenta w części centralnej.

Jakie felgi pasują do Chevroleta Epica?

Zamienniki oryginalnych felg do auta mogą mieć inne wymiary od obręczy fabrycznych. Ważne jednak, by ich parametry były zgodne z wymogami producenta samochodu. W specyfikacji znajdziemy informacje o dopuszczalnej średnicy, szerokości, głębokości osadzenia (ET) oraz rozstawie śrub montażowych.

  • Jaka szerokość felg do Chevroleta Epica?

Do Chevroleta Epica pasują obręcze o średnicach 15, 16, 17 i 18 cali. Im większa jest felga, tym profil opony powinien być niższy.

  • Chevrolet Epica – rozstaw śrub

W Chevrolecie Epica koła mocuje się za pomocą 4 śrub rozstawionych na okręgu o średnicy 114,3 mm. Takie felgi mają oznaczenie 4x114,3.

  • Jaka szerokość felg do Chevroleta Epica?

Minimalna szerokość felgi w Chevrolecie Epica to 6 cali. Najszersze felgi mogą mieć 7 cali.

  • Jakie ET felgi do Chevroleta Epica?

Parametr ET wyznacza głębokość osadzenia obręczy w nadkolu. Jest to stosunek środka symetrii obręczy do płaszczyzny montażowej koła. Dla Chevroleta Epica jest określony w przedziale od ET 47 do ET 51.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Chevrolet Epica

Rozwiń

Zwiń

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Chevrolet Epica

Rozwiń

Zwiń

Osoby jeżdżące autem Chevrolet Epica najczęściej wybierają: