Pracuj w Oponeo

Felgi do Buick Park Avenue

Sprawdź rozmiar felg do Buick Park Avenue i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Buick

Park Avenue

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Buick Park Avenue

Buick Park Avenue, ekskluzywny sedan produkowany od 1990 do 2005 roku, był synonimem amerykańskiego luksusu, oferującym przestronne wnętrze, wysoką jakość wykonania i imponujące osiągi. Modele Park Avenue były zwykle wyposażone w potężne silniki V6, które zapewniały płynną i cichą pracę, a także automatyczne skrzynie biegów, które umożliwiały komfortową jazdę nawet na długich dystansach. Karoseria samochodu w każdej generacji została zaprojektowana z myślą o elegancji i wyrafinowaniu, co w połączeniu z luksusowym wnętrzem czyniło Park Avenue idealnym wyborem dla osób szukających prestiżu oraz wygody. Park Avenue doceniano za przemyślane rozwiązania, takie jak przestronny bagażnik, a także za liczne udogodnienia zwiększające komfort podróży, w tym zaawansowane systemy audio czy klimatyzacji. Z długością przekraczającą 510 cm i szerokością około 190 cm, Park Avenue oferowało przestronność porównywalną z samochodami klasy wyższej, stając się ikoną amerykańskiego luksusu na kołach. W naszym sklepie oferujemy różne felgi do Buicka Park Avenue – zamów już dziś model dla siebie!

Jakie obręcze do Buick Park Avenue oferujemy?

Oferujemy bogatą kolekcję felg do Buicka Park Avenue, które pozwolą na pełną personalizację pojazdu dzięki różnorodności kształtów. Proponujemy modele wieloramienne podkreślające sportowy charakter, strukturalne dla nowoczesnego wyglądu oraz szprychowe, idealnie pasujące do klasycznych stylizacji. Dzięki temu z pewnością znajdziesz felgi do Buicka Park Avenue spełniające wszelkie Twoje oczekiwania pod kątem ich estetyki.

Najważniejsze parametry felg do Buick Park Avenue

W naszej ofercie znajdują się felgi aluminiowe do Buicka Park Avenue w pełni zgodne z fabrycznymi specyfikacjami, co oznacza, że wszystkie kluczowe parametry – takie jak średnica, szerokość, ET oraz rozstaw śrub, przez co masz pewność, że są kompatybilne z tym modelem auta. Stanowi to zapewnienie, że obręcze zapewnią właściwy poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas jazdy.

Jaka jest średnica felg w Buick Park Avenue?

Parametr średnicy felgi aluminiowej do Buicka Park Avenue ma znaczący wpływ na wizualną percepcję tego samochodu, zmieniając jego proporcje i podkreślając styl – od klasycznego, po nowoczesny. W przypadku auta Buick Park Avenue felgi aluminiowe powinny mieć średnicę od 15” do 18”.

Jaki jest rozstaw śrub w Buick Park Avenue?

Rozstaw śrub jest zdefiniowany przez dwie ważne wartości: liczbę śrub oraz średnicę okręgu ich rozmieszczenia. Parametr ten ma kluczowe znaczenie dla możliwości montażu felgi do Buicka Park Avenue, dlatego ważne jest, aby w zależności od generacji wynosił 5x120 lub 5x115.

Jaka jest szerokość felg w Buick Park Avenue?

Wybór felg aluminiowych do Buicka Park Avenue to istotna decyzja dla każdego właściciela tego pojazdu, dlatego w naszym sklepie oferujemy wyłącznie obręcze w pełni zgodne z tym modelem auta także pod kątem szerokości. Parametr ten określa odległość pomiędzy zewnętrznym a wewnętrznym rantem felgi i powinien wynosić od 6” do 7”.

Jakie jest ET felgi w Buick Park Avenue?

ET, inaczej offset felgi, określa przesunięcie punktu montażowego obręczy względem jej środkowej osi, co jest istotne dla właściwej instalacji i geometrii. Niezależnie od wersji auta, parametr ten musi wynosić 38-52.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Buick Park Avenue

Osoby jeżdżące autem Buick Park Avenue najczęściej wybierają: