Menu

Felgi do Audi A7

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Audi A7

Audi A7 to samochód klasy premium, który został zaprezentowany przez Audi jako nowa seria aut w 2010 roku. Model A7 współdzieli część rozwiązań technicznych z czwartą generacją A6, łączy je m.in. popularna platforma podłogowa MLB z silnikiem montowanym wzdłużnie. Pojazd jest rozwinięciem konceptu Audi Sportback z 2009 roku. Pod względem stylistycznym auto nawiązuje zarówno do najnowszych wersji modeli A8 i A6, jak i klasycznego Audi 100 w sportowej wersji coupe.


Znaczące zmiany przyniósł rok 2017, kiedy to niemiecki koncern oficjalnie zaprezentował drugą generację Audi A7. Charakteryzuje się ona jeszcze bardziej futurystyczną sylwetką. Wszystkie dostępne wersje mają pod maską jednostki o sportowej charakterystyce, podstawowy silnik to sześciocylindrowy 3.0 TDI o mocy 340 KM.


Ten reprezentant sportowej klasy premium wyróżnia się bardzo smukłą linią nadwozia oraz futurystyczną stylistyką. Dlatego felgi do Audi A7 powinny również reprezentować sobą odważne i bezkompromisowe podejście do wzornictwa. Dobrze wyglądać będą klasyczne, pięcioramienne obręcze aluminiowe do Audi A7, w odcieniu współgrającym z lakierem auta.