Pracuj w Oponeo

Felgi do Audi A7

Sprawdź rozmiar felg do Audi A7 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Audi

A7

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Audi A7

Audi A7 to luksusowe, pięciodrzwiowe coupe, które sprawnie łączy cechy eleganckiej limuzyny (klasa E) oraz pojazdu o sportowym charakterze (klasa G). Spore gabaryty, smukła sylwetka, mocne silniki oraz bogate wyposażenie – to cechy wyróżniające model. Niektóre elementy nadwozia wykonano ze stopu aluminium. Auto jest w produkcji od 2010 roku. Druga generacja została zaprezentowana w 2017 roku.

Audi A7 – felgi fabryczne

Wszystkie wersje Audi A7 są standardowo wyposażone w felgi aluminiowe. Obręcze w pierwszej odsłonie modelu mogą mieć rozmiary od 19 do 20 cali – dostępne są w wielu odmianach stylistycznych. Podobnie jest w nowszej wersji auta – w tym przypadku klienci mają do wyboru felgi w rozmiarach od 19 do 21 cali.

Jakie parametry felgi Audi A7?

Rozmiary felg decydują o właściwościach użytkowych auta. Powinny być zgodne ze specyfikacją danego modelu. Istotne są średnica, szerokość i parametr ET, od którego zależy głębokość osadzenia obręczy. Zwróćmy też uwagę na rozstaw śrub.

  • Jaka średnica felg do Audi A7?

W pierwszej wersji Audi A7 można zamocować obręcze w rozmiarach od 19 do 21 cali. W przypadku drugiej odsłony auta dopuszczalne średnice felg obejmują zakres od 19 do 22 cali.

  • Audi A7 – rozstaw śrub

W obu wersjach Audi A7 rozstaw śrub w felgach jest taki sam. Do tego modelu pasują obręcze z oznaczeniem 5x112.

  • Jaka szerokość felg w Audi A7?

Dopuszczalna szerokość felg w Audi A7 pierwszej generacji obejmuje przedział od 7,5 cala do 10 cali. Do drugiej odsłony auta pasują obręcze o szerokościach od 8 cali do 10,5 cala.

  • Jakie ET felgi Audi A7?

Pierwsza generacja Audi A7 ma głębokość mocowania felg w zakresie od ET 18 do ET 55. W drugiej wersji auta jest to przedział od ET 17 do ET 35.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Audi A7

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Audi A7

Osoby jeżdżące autem Audi A7 najczęściej wybierają: