Menu

Felgi do Alfa Romeo Giulietta

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Alfa Romeo Giulietta

Alfa Romeo Giulietta to następca produkowanego w latach 2000-2010 modelu 147. Model Giulietta po raz pierwszy został zaprezentowany w 2010 roku i jest wciąż produkowany. Auto pozycjonuje się na rynku jako kompaktowe auto klasy premium – praktyczne, eleganckie i dostępne w rozsądnej cenie.


Pojazd powstał wedle projektu znanego włoskiego projektanta, Lorenzo Ramaciottiego. Jak przystało na markę hołdującą tradycji włoskiej elegancji¸ Giulietta to stylowe auto, którego wygląd nie jest obliczony na krzykliwy efekt. Kierowcy w Europie doceniają połączenie praktyczności i elegancji z mocnymi, żwawymi silnikami. Koncepcję rdzennie włoskiego koncernu na segment C, docenili także motoryzacyjni eksperci – Alfa Romeo Giulietta zajęła w 2011 roku drugie miejsce w plebiscycie na Europejski Samochód Roku, za zwycięskim Nissanem Leaf.


Po trzech latach do daty premiery, model został poddany pierwszym udoskonaleniom, których efektem była druga generacja. Zmianom poddano przód samochodu, interfejs systemów elektronicznych oraz fotele.


Drugą, tym razem większą, modernizację Giulietta przeszła w po kolejnych trzech latach – w 2016 roku. Trzeci, jak do tej pory ostatni lift nastąpił w 2019 roku, gdy zmodernizowano także oferowane jednostki napędowe, tak aby spełniały one bardziej restrykcyjne europejskie normy emisji spalin.


Ten kompakt klasy premium powinien dać kierowcy wiele przyjemności z jazdy. Felgi do Alfy Romeo Giulietty powinny być dobrane specjalnie do wyglądu auta o obłej linii nadwozia. Dobrze pasować będą chociażby obręcze aluminiowe o wielu smukłych ramionach. Alufegi do Giuletty to element, który może zniuansować stylistykę tego auta.