Menu

Kup
759 szt.

Toyo Open Country A/T plus 275/60 R20 115 T

Miniatura 1
Miniatura 2
Miniatura 3
759 szt.
Kup

Transport GRATIS

Dostawa 6-7 dni roboczych

14 dnina zwrot

Parametry opony
Typ:
Sezon:
Rozmiar:
Indeks prędkości:
T = max 190 km/h
Indeks nośności:
115 = max 1215 kg
Gwarancja:
5 lat od daty produkcji szczegóły
Etykieta UE:
E E 72dB szczegóły
 • Opinie
 • Opis produktu
 • Etykieta UE
 • Gwarancja
Opinie
21 osób wystawiło ocenę
 • 6 6 osób
 • 5 13 osób
 • 4 2 osoby
 • 3 0 osób
 • 2 0 osób
 • 1 0 osób
Ocena łączna: 5,2 21 opinii Opona Rewelacyjna!
 • Sucha nawierzchnia: 5,5
 • Mokra nawierzchnia: 5,1
 • Właściwości terenowe: 5,1
100% użytkowników poleca tę oponę
100%

Informacje o oponie zbierane są od 2145 dni. W tym czasie zebraliśmy 21 opinii.

Nasi klienci przejechali łącznie 257000 km.

Oponę oceniali kierowcy, którzy najczęściej swój styl jazdy określali jako

umiarkowany.

 • Opinie o oponach Toyo Open Country A/T plus

  Piter

  Rozmiar: 225/65 R17

  Ocena: 5,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony użytkuję bardzo intensywnie w trasie, w tym również na autostradzie przy dużych prędkościach oraz w poza drogami utwardzonymi na szutrach i w błocie. Na drogach komfort jazdy i przyczepność opony, w tym również na mokrym genialna. W tym Toyo bije na głowę większość produktów typowo na szosę. Poza drogami utwardzonymi: trakcja, kierowalność i samooczyszczenie z błota porównywalne z markowymi produktami w klasie AT, pomimo wrażenia, ze bieznik nie jest zbyt agresywny. Opona bardzo łatwo dała sie wyważyć i jest bardzo dobrze wykonana. Nie oceniam wytrzymałości, bo za mały dystans przejechały. Zdecydowanie polecam.

  Podsumowanie: Bardzo dobry kompromis pomiędzy znakomitym zachowaniem na drogach utwardzonych, a przyzwoitą trakcją w terenie.

  Czy opinia jest pomocna?

 • wojtfin

  Rozmiar: 215/75 R15

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Nie zauważyłem negatywów tej opony. Wszystko jest ok. Jeżdżę najszybciej około 120km/h i opona zachowuje się dobrze. Gdy wjadę w lekki teren też nie ma problemów. Poprzednio miałem opony 70% droga, 30% teren. Były za twarde na drodze. Z przyczepą nie dało się hamować. I były też głośne. Toyo są na moje potrzeby idealne, dobre na drogę i dające sobie radę w lekkim terenie.Są też niedrogie. Kupię je zapewne ponownie.

  Podsumowanie: Dobre, tanie i godne polecenia opony.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Gerard

  Rozmiar: 265/70 R16

  Ocena: 5,5

  Rewelacyjne opony, bardzo ciche, niezłe właściwości terenowe przy zachowaniu niskiego oporu na asfalcie. Moje wcześniejsze Conti mimo typu ''ht" były głośniejsze, dużo gorzej odprowadzały wodę. Znakomitej jakości opony wyważyły się na 20-45 g odważnikach, guma mimo temperatur w granicy 0 nie twardnieje. Mają oznaczenie M+S i super wygląd w porównaniu do wcześniejszej wersji. Bardzo polecam.

  Podsumowanie: Super uniwersalne opony

  Czy opinia jest pomocna?

 • Radek

  Rozmiar: 245/65 R17

  Ocena: 5,3

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony całoroczne, kupione w 2014 wytrzymały trzy lata ciężkiej pracy na szosie (95%) i w terenie (5%), latem i zimą. Zimą byłem w stanie pokonać podjazdy pod górę po śniegu w miejsca w Bieszczadach, gdzie nie dawały rady nawet solidne MT. W 2017 zakupiłem dokładnie te same!

  Podsumowanie: Świetne opony na szosę, plus zaskakująco dobre zachowanie w terenie.

  Czy opinia jest pomocna?

 • staszek M

  Rozmiar: 235/65 R17

  Ocena: 5,1

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony sprawują się bardzo dobrze zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni. Są ciche. Pewnych parametrów, takich jak awaryjność wytrzymałość itp nie mogę ocenić ze względu na krótki okres użytkowania. Ale ogólnie oceniam bardzo pozytywnie.

  Podsumowanie: ogólnie opony na 5

  Czy opinia jest pomocna?

Opis produktu

Toyo Open Country A/T plus

Toyo Open Country A/T Plus to model o ulepszonych osiągach.

Prawie 70% użytkowników starego modelu Toyo Open Country A/T zamierza kupić nowszy Toyo Open Country A/T Plus*.

Bieżnik: symetryczny – wszechstronne osiągi w każdych warunkach.

Przeznacznie: samochody terenowe.

Informacje o producencie: Toyo to japoński producent opon klasy premium. Firma słynie głównie z opon przeznaczonych do samochodów sportowych. Opony marki odnoszą regularne sukcesy w różnego rodzaju zawodach wyścigowych i rajdowych. Ostatni raz takie zwycięstwo miało miejsce podczas Toyota Sprint Series 2014 w Wielkiej Brytanii. Warto wiedzieć, że opony Toyo początkowo były popularne w Stanach Zjednoczonych, a dopiero w późniejszym czasie trafiły do Europy. Obecnie w ofercie marki znajdują się także opony 4x4, dostawcze i autobusowe.

Opis technologii: Model Toyo Open Country A/T Plus został opracowany z myślą o doskonałej wydajności w zróżnicowany warunkach drogowych. Na pierwszy rzut oka wygląda na opnę terenową z prawdziwego zdarzenia i taka jest w rzeczywistości. Zobacz jaką frajdę może sprawiać jazda po bezdrożach na oponach Toyo Open Country A/T Plus. Zaskoczy Cię również to, że model zapewnia doskonałą przyczepność także na asfalcie. To znakomita opona do codziennego użytkowania.

Toyo Open Country A/T Plus została wyposażona w asymetryczny bieżnik. Jego zewnętrzna część zapewnia dobrą trakcję w terenie. Część wewnętrzna jest odpowiedzialna za komfort jazdy (skutecznie tłumi hałasy). Nowoczesna mieszanka gumowa poprawia bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni oraz chroni oponę przed szybkim zużyciem. Solidna stopka opon to z kolei wysoka stabilność opony, która wpływa na lepszą kontrolę toru jazdy.

*dane pochodzą z ankiety przeprowadzonej przez OPONEO.pl w styczniu 2015 roku.

Opona letnia Toyo Open Country A/T plus zaliczana jest do klasy premium, czyli charakteryzuje się nowoczesną technologią i maksymalnymi osiągami.
Oglądasz właśnie oponę w rozmiarze 275/60 R20.
Opona jest aktualnie dostępna w rozmiarach od 15 do 20 cali.
Jest to opona z indeksem prędkości T - maksymalna prędkość, z jaką możesz jechać na tej oponie wynosi 190 km/h.
Opona posiada indeks nośności 115 - maksymalne obciążenie, jakie może wytrzymać ta opona wynosi 1215 kg.
Opona posiada następujące klasy na etykiecie: E (opory toczenia), E (przyczepność na mokrej nawierzchni), 72 dB (poziom hałasu).
Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Etykieta UE

Etykieta opony Toyo Open Country A/T plus:

E E 72 dB

Oszczędność (opór toczenia)

Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni

Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny

Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fale to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).

Gwarancja

Gwarancja na opony Toyo Open Country A/T plus

Pełna treść gwarancji
 • okres gwarancji wynosi 3 lata od daty zakupu, lecz nie więcej niż 5 lat od daty produkcji),
 • reklamacja jest uznawana w przypadku stwierdzenia wady fabrycznej, np. błędnego wykonania, wady konstrukcyjnej lub materiałowej),
 • w przypadku uznania reklamacji opona zostanie wymieniona na nową, o ile wada została zgłoszona w terminie do 2 lat od daty zakupu),
 • w przypadku zgłoszenia wady w okresie powyżej 2 lat od daty zakupu otrzymasz zwrot ceny nabycia lub jej części w zależności od stopnia zużycia opony; możesz także otrzymać nowy produkt jeśli dopłacisz różnicę wynikającą ze stopnia zużycia reklamowanej opony (poniesiesz koszt związany z poziomem zużycia opony).
 • Transport gratis Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

 • Dostawa
  w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • 14 dni
  na zwrot
  Nieużywany produkt możesz zwrócić
  w ciągu 14 dni od daty odbioru
  bez podania przyczyny.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste

 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!