Menu
Kup
306 szt.
Klasa premium certyfikowany sprzedawca

Goodyear Ultra Grip 8 185/65 R15 88 T

Miniatura 1
Miniatura 2
Miniatura 3
certyfikowany sprzedawca
306 szt.
Kup

Transport GRATIS

Dostawa 10-12 dni roboczych

14 dnina zwrot

Testy opony

Zobacz wyniki
Parametry opony
Typ:
Osobowe
Sezon:
Rozmiar:
Indeks prędkości:
T = max 190 km/h
Indeks nośności:
88 = max 560 kg
Gwarancja:
5 lat od daty produkcji szczegóły
Etykieta UE:
E E 68dB szczegóły
 • Opinie
 • Opis produktu
 • Etykieta UE
 • Gwarancja
 • Certyfikat
Opinie
581 osób wystawiło ocenę
 • 6 253 osoby
 • 5 283 osoby
 • 4 35 osób
 • 3 8 osób
 • 2 1 osoba
 • 1 1 osoba
Ocena łączna: 5,3 581 opinii Opona Rewelacyjna!
 • Sucha nawierzchnia: 5,5
 • Mokra nawierzchnia: 5,4
 • Śnieg i błoto pośniegowe: 5,4
96% użytkowników poleca tę oponę
96%

Informacje o oponie zbierane są od 3469 dni. W tym czasie zebraliśmy 581 opinii.

Nasi klienci przejechali łącznie 4528000 km.

Oponę oceniali kierowcy, którzy najczęściej swój styl jazdy określali jako

umiarkowany.

 • Opinie o oponach Goodyear Ultra Grip 8

  air gdańsk

  Rozmiar: 185/65 R15

  Ocena: 4,4

  Wyłamię się z tłumu i powiem że sam osobiście zawiodłem się na tych oponach. Może to dlatego że wcześniej posiadałem ContiWinterContact i przesiadka na nowe opony była jakbym przesiadł się na gumy co najmniej o klasę niższą. W kopnym śniegu-super błoto pośniegowe-dobra hamowanie jednak na śliskiej oblodzonej nawierzchni-w klasie premium nie do zaakceptowania-a mrozy i odwilże dały w tym roku do wiwatu. Po miesiącu użytkowania miałem zboczenie w kwestii prawidłowego ciśnienia w oponach, parokrotnie sprawdzałem czy jest w normie, bo coś było nie tak....nie będę porównywał do dębicy bo to nie ta klasa i dębicami nie jeździłem, ale w tej klasie oczekiwałem czegoś lepszego. Żałuję że nie zostałem przy Conti.

  Podsumowanie: nie polecam

  Czy opinia jest pomocna?

 • Jarek

  Rozmiar: 185/65 R15

  Ocena: 3,3

  Opony zakupiłem jako fabrycznie nowe po wysokich ocenach, jakie otrzymały w testach ADAC i czuję się rozczarowany ich zachowaniem szczególnie na śniegu. Samochód nie radzi sobie z podjazdem pod zaśnieżone górki, jakich w Bielsku trochę jest. Dodatkowo na zakrętach zarzuca tyłem. Na oponach Fulda i Dębica było zdecydowanie lepiej. Po konsultacji z wulkanizatorem otrzymałem opinie potwierdzającą moje spostrzeżenia, że te opony nie nadają się na zimowe polskie warunki z czym muszę się zgodzić. Następnym razem kupie opony zgodnie z zaleceniem wulkanizatora, a nie opiniami ADAC, bo najwyraźniej nie oddają one rzeczywistości naszych warunków drogowych.

  Podsumowanie: Jeszcze raz nie polecam

  Czy opinia jest pomocna?

 • Beata Sikorska

  Rozmiar: 185/65 R15

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Moja wiedza na temat jazdy na oponach zimowych sięga tylu lat, odkąd zaczęto je produkować (!) i wyborze właściwie każdej marki do 350 zł. za sztukę. Szukałam czegoś, co będzie bezpieczne i w miarę ciche. Bezpieczne, bo wożę codziennie w aucie małe dziecko. Ciche, bo jak w aucie jedynym dźwiękiem słyszalnym są opony, to zaczynam się robić nerwowa. Wypytałam więc świeżo upieczonego Zięcia, który jest zawodowym kierowcą i polecił mi właśnie Ultra Grip 8. W końcu to jego Córkę w tym aucie wożę, więc musiał gadać prawdę. Bardzo ciche opony, bardzo dobrze hamują na mokrym i suchym, bardzo dobrze amortyzują drobne nierówności. Czekałam z dodaniem opinii na pierwszy śnieg i oblodzoną jezdnię i muszę przyznać, że w stosunku do poprzednich zimowych opon jedzie się o niebo lepiej! A właściwie hamuje. Nawet nie wierzyłam, że hamuję na śniegu. Porównywałam przy wyborze również opisy i oceny opon w cenach, na które mogłam sobie pozwolić, pod kątem drogi hamowania i ilości decybeli. Te wyglądały najlepiej. I wygląda to na zakup bardzo udany.

  Czy opinia jest pomocna?

 • storm2k4

  Rozmiar: 185/65 R15

  Ocena: 4,6

  Spoko opona, bardzo dobrze się prowadzi na śniegu, nie boi się głębokiego śniegu. Hamowanie na świeżym śniegu bez ABS-u nawet przy gwałtownym hamowaniu, przy błocie pośniegowym czasami ABS się włącza. Sucha jak i mokra nawierzchnia ( woda) bardzo dobrze się trzyma nawierzchni, na mokrej nigdy się nie włączył ABS.

  Podsumowanie: Polecam opone, nie boi się głębokiego śniegu. Wyjeżdża z każdego śniegu bez mielenia opon.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Maniek

  Rozmiar: 185/65 R15

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Bardzo dobra przyczepność na śniegu, błocie pośniegowym i oblodzonej jezdni (oczywiście z uwzględnieniem rozsądnej prędkości do warunków na drodze). Opony są ciche, wzrostu paliwa nie zauważyłem, zużycia bieżnika po sezonie praktycznie nie widać. Jestem zadowolony z zakupu i polecam.

  Podsumowanie: Zdecydowanie polecam.

  Czy opinia jest pomocna?

Opis produktu

Goodyear Ultra Grip 8

3PMSF Prezentowana opona posiada symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza to, że spełnia wymagania Unii Europejskiej dotyczące opon zimowych. Symbol jest przyznawany po dokładnym przetestowaniu danego modelu pod kątem przyczepności na śniegu.

Testy opony Goodyear Ultra Grip 8:

2013: test ADAC w rozmiarze 185/60 R15; nota: dobra;
2013: test Auto Bild Sportcars w rozmiarze 225/50 R17; nota: wzorowa; (3. miejsce).
2013: test Auto Bild Allrad w rozmiarze 215/65 R16; nota: polecana;
2013: test ACE/GTÜ w rozmiarze 185/60 R15; nota: polecana;
2011: test ACE/GTÜ w rozmiarze 205/55 R16; nota: szczególnie polecana; (1. miejsce).
2011: test Auto Zeitung w rozmiarze 205/55 R16; nota: szczególnie polecana; (1. miejsce).

Typ: opona zimowa.

Klasa: premium - najlepsze osiągi i najwyższa jakość.

Przeznaczenie: samochody osobowe.

Goodyear UltraGrip 8

Opis technologii: Goodyear UltraGrip 8 to jedna z najbardziej zawansowanych technologicznie opon zimowych dostępnych obecnie na rynku. O jej jakości świadczy szereg wyróżnień w testach na całym świecie.

Model Goodyear UltraGrip 8 został wyposażony w kierunkowy bieżnik, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa w trudnych zimowych warunkach. Bieżnik opony został opracowany w technologii 3D-BIS. Jest to system trójwymiarowych klocków bieżnika na całej jego szerokości. Klocki te posiadają zdolność do wzajemnego blokowania się, co daje doskonałą przyczepność i krótką drogę hamowania na śniegu i błocie pośniegowym.

Goodyear UltraGrip 8

System rowków w oponie Goodyear UltraGrip 8 zapewnia sprawne odprowadzanie wody podczas jazdy po mokrej nawierzchni. Samochód jest odporny na zjawisko aquaplanigu, a Ty możesz poczuć jego stabilność.

Model Goodyear UltraGrip 8 jest także odporny na zużycie, a mieszanka, z której został wyprodukowany umożliwia obniżenie oporów toczenia i redukcję zużycia paliwa przez samochód.Informacje o producencie: Goodyear to amerykański koncern, który zajmuje się produkcją opon od prawie 120 lat. Firma uznawana jest za drugiego w Europie i trzeciego na świecie producenta opon. Jej udziały w rynku oponiarskim szacuje się na 20%. Do Goodyeara należą też takie marki, jak Dębica, Sava, Fulda i Dunlop. Koncern posiada 85 fabryk w 28 państwach i 90 tys. pracowników. W ofercie Goodyeara znajdują się produkuje opony osobowe, dostawcze, 4x4, ciężarowe, przemysłowe, wyścigowe oraz samolotowe oraz inne artykuły chemiczne i gumowe.

Opona zimowa Goodyear Ultra Grip 8 zaliczana jest do klasy premium, czyli charakteryzuje się nowoczesną technologią i maksymalnymi osiągami.
Oglądasz właśnie oponę w rozmiarze 185/65 R15.
Opona jest aktualnie dostępna w rozmiarach od 13 do 16 cali.
Jest to opona z indeksem prędkości T - maksymalna prędkość, z jaką możesz jechać na tej oponie wynosi 190 km/h.
Opona posiada indeks nośności 88 - maksymalne obciążenie, jakie może wytrzymać ta opona wynosi 560 kg.
Opona posiada następujące klasy na etykiecie: E (opory toczenia), E (przyczepność na mokrej nawierzchni), 68 dB (poziom hałasu).

Zobacz także inne opony zimowe 15 cali

Prezentacja opony
Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Etykieta UE

Etykieta opony Goodyear Ultra Grip 8:

E E 68 dB

Oszczędność (opór toczenia)

Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni

Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny

Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fale to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).

Gwarancja

Gwarancja na opony Goodyear Ultra Grip 8

Pełna treść gwarancji
 • okres gwarancji na opony osobowe, dostawcze, 4x4 oraz motocyklowe to 5 lat od daty zakupu lub od daty produkcji,
 • okres gwarancji na opony ciężarowe pod marką Goodyear oraz Dunlop – 4 lata od daty zakupu (jeśli posiadasz dowód zakupu) lub 5 lat od daty produkcji - gwarancja nie obejmuje opon starszych niż 8 lat),
 • okres gwarancji na opony ciężarowe marki Sava oraz Fulda to 3 lata od daty zakupu (jeśli posiadasz dowód zakupu) lub 4 lata od daty produkcji - gwarancja nie obejmuje opon starszych niż 8 lat),
 • gwarancja obejmuje wady związane z jakością wykonania, materiałami lub konstrukcją,
 • w przypadku uznanej reklamacji opona przejdzie na własność producenta, a Ty otrzymasz rekompensatę w wysokości zależnej od stopnia zużycia reklamowanej opony
Certyfikat

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą opon marki Goodyear

Certyfikat Goodyear
 • Transport gratis Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

 • Dostawa
  w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • 14 dni
  na zwrot
  Nieużywany produkt możesz zwrócić
  w ciągu 14 dni od daty odbioru
  bez podania przyczyny.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste

 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!