Sprawdź swoje zamówienie Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Testy opon letnich ADAC

Testy niemieckiej organizacji ADAC uchodzą z najbardziej prestiżowe. Sprawdź, jakie modele opon letnich były najlepsze w poszczególnych latach. Zobacz, co warto kupić.

Najlepsze opony letnie 2015 wg ADAC

Podczas wyboru opon bierzesz pod uwagę wyniki sezonowych testów przygotowanych przez specjalistów? Zobacz, które modele zostały najlepiej ocenione przez niemiecki ADAC.

Czytaj więcej

Najlepsze opony letnie 2014 wg ADAC

Zobacz, które modele opon odniosły największe sukcesy w testach ADAC na sezon letni 2014. Przekonaj się jak wszechstronnymi osiągami się charakteryzują.

Czytaj więcej

Najlepsze opony letnie 2014 w rozmiarze 195/65 R15 V

Opony w rozmiarze 195/65 R15 V można najczęściej spotkać w samochodach klasy średniej i kompaktowej. Czytając artykuł poznasz najlepsze modele w tym rozmiarze.

Czytaj więcej

Najlepsze opony letnie 2014 w rozmiarze 175/65 R14 T

Wielu z nas podróżuje na co dzień w małych autach osobowych. Dla pewności, że wybierzesz do niego odpowiednie opony, przeanalizuj testy opon. Wyniki jednego z nich znajdziesz właśnie tutaj. 

Czytaj więcej

Test opon letnich ADAC 2013 w rozmiarze 225/45 R17 W/Y

Sprawdź wyniki jednego z pierwszych w tym roku testów opon letnich na sezon 2013. Przekonaj się, w które opony warto wyposażyć swój samochód. 

Czytaj więcej

Test opon letnich ADAC 2016

Zobacz jakie modele opon letnich poleca niemiecki automobilklub ADAC na sezon 2016. Sprawdź co warto kupić, aby podróżować bezpiecznie, oszczędnie i komfortowo.

Czytaj więcej