Sprawdź swoje zamówienie Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Artykuły o oponach

Największa w Polsce baza wiedzy o oponach i szeroko pojętej motoryzacji. Porady dotyczące zakupów i użytkowania opon, ich testy, różnego rodzaju ciekawostki i aktualności. Zapraszamy!

Lepsze opony z przodu czy z tyłu? Testy Michelin, ADAC i OAMTC

Z której strony założyć lepsze opony? Na tył czy może na przód? Jaki układ zapewni nam większe bezpieczeństwo? Przeczytaj artykuł, poznaj wyniki testów i dowiedz się więcej.

Czytaj więcej

Szerokie czy wąskie opony na zimę?

Czy lepiej używać zimą węższych czy szerszych opon? Jakie są zalety poszczególnych rozwiązań? Od czego powinna zależeć nasza decyzja?

Czytaj więcej

Czy powinienem mieć na zimę węższe opony?

Zbliża się sezon zimowy, wraz z nim dylematy dotyczące wyboru opon. Czy na zimę powinniśmy stosować węższe opony niż latem?

Czytaj więcej

Łączenie różnych opon

Sprawdź czy można stosować w jednym samochodzie różne modele. Jeśli nie – to dlaczego? Jeśli tak – to o czym należy pamiętać.

Czytaj więcej

Zamienniki opon: pytania i odpowiedzi

Przeczytaj o doborze zamienników. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania przy zmianie rozmiaru opon.

Czytaj więcej

Zamienniki opon: wady i zalety zmiany rozmiaru kół

Dowiedz się, jak poprawnie dobierać zamienniki opon. Sprawdź wady i zalety stosowania zamienników. Przeczytaj poradnik zmiany rozmiaru felg i opon.

Czytaj więcej