Sprawdź swoje zamówienie Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Artykuły o oponach

Największa w Polsce baza wiedzy o oponach i szeroko pojętej motoryzacji. Porady dotyczące zakupów i użytkowania opon, ich testy, różnego rodzaju ciekawostki i aktualności. Zapraszamy!

Opony Bridgestone i budżetowe – test porównawczy

Zawsze zastanawiasz się jakiej klasy opony kupić? Na własnej skórze przekonaliśmy się jakie są różnice między oponami klasy premium a budżetowymi. Wejdź i sprawdź!

Czytaj więcej

Test opon letnich 2015 w rozmiarze 185/60 R15

Sprawdź, które opony według magazynu "Auto Bild" powinny trafić na Twoją listę modeli do sprawdzenia. Wybierz model spełniający Twoje oczekiwania i ciesz się bezpieczną jazdą latem!

Czytaj więcej

Test opon letnich 2015 w rozmiarze 225/50 R17 W

Wybór opon może być naprawdę szybki. Poznaj wyniki kolejnego w tym sezonie testu opon, a kupno opon będzie dużo łatwiejsze niż zwykle. 

Czytaj więcej

Test opon letnich 2015 w rozmiarze 215/65 R16

Magazyn "Auto Bild Allrad" pomaga w wyborze opon dla właścicieli takich aut, jak VW Tiguan. Sprawdź wyniki testu i dobierz opony szybciej niż zwykle. 

Czytaj więcej

Test opon letnich 2015 w rozmiarze 225/40 R18

Zobacz, które modele zwycieżyły w teście opon letnich przeprowadzonym przez „Auto Zeitung”. Dobierz najlepsze opony na nadchodzący sezon!

Czytaj więcej

Test opon letnich 2015 w rozmiarze 235/65 R16 C

Jesteś właścicielem dostawczaka lub kampera? Wejdź i sprawdź jakie opony warto wybrać na sezon letni 2015. 

Czytaj więcej