Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Continental

Zastosuj

zwiń

rozwiń wszystkie Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Oszczędzaj czas i nie brudź rąk.
Połącz dostawę z montażem!

OPONEO.PL dostarcza opony do serwisów partnerskich w całym kraju. Masz do dyspozycji 744 stacji montażowych i rezerwację dokładnej daty i godziny montażu już w trakcie składania zamówienia.

Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy dostarczyć do serwisu montażowego.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Continental

Opony Continental

Continental AG to jeden z największych dostawców motoryzacyjnych na świecie. Oferta producenta obejmuje opony letnie i zimowe klasy premium, a także układy hamulcowe, elementy układów napędowych i podwozi czy podzespoły elektroniczne dla przemysłu motoryzacyjnego.

Continental to lider w produkcji opon w Europie, gdzie aż 32% opon na pierwsze wyposażenie (OEM) pochodzi od niego. Rygorystyczne testy, jakim poddaje się wszystkie produkty tego niemieckiego producenta są gwarancją najwyższej jakości, czego potwierdzeniem jest uzyskanie homologacji od największych marek w branży motoryzacyjnej, m.in.: Daimler AG, BMW, General Motors, Ford, Porsche itd.

Od wielu lat Continental zajmuje czołowe miejsca w testach opon przeprowadzanych przez niemiecki automobilklub ADAC i najpopularniejsze magazyny motoryzacyjne. Tylko w 2012 roku opony z logo Continental odniosły zwycięstwo w aż 12 testach najpopularniejszych rozmiarów opon. Organizatorzy testów za każdym razem podkreślają bardzo dobre osiągi opon Continental, w szczególności hamowanie na mokrej nawierzchni oraz wpływ na zużycie paliwa.

Swoją działalność marka Continental rozpoczęła w 1871 roku. Obecnie główna siedziba firmy mieści się w Hanowerze. Do koncernu należą takie marki opon, jak: Barum, Semperit, Uniroyal, General Tire i Viking. Koncern posiada na całym świecie 22 zakłady produkcyjne i centra badawczo rozwojowe (m.in. w Niemczech, Francji, Portugalii, Rosji i Rumunii). Od wielu lat marka Continental angażuje się w sponsoring największych na świecie imprez piłkarskich takich, jak np. Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016 we Francji czy Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 FIFA World Cup Brazil.

Ranking opon letnich Continental

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 5,6 1111160 (1 opinia)
opona letnia Ocena 5,4 1111140 (274 opinii)
opona letnia Ocena 5,3 1111120 (86 opinii)
opona letnia Ocena 5,2 1111120 (17 opinii)
opona letnia Ocena 5,2 1111120 (96 opinii)
opona letnia Ocena 5,1 1111110 (486 opinii)
opona letnia Ocena 5,1 111110 (49 opinii)
opona letnia Ocena 5,0 11111000 (61 opinii)
opona letnia Ocena 4,8 1111800 (405 opinii)
opona letnia Ocena 4,8 1111800 (344 opinii)

Ranking opon zimowych Continental

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 6,0 111111 (1 opinia)
opona zimowa Ocena 5,5 1111140 (1 opinia)
opona zimowa Ocena 5,4 1111140 (19 opinii)
opona zimowa Ocena 5,4 1111140 (220 opinii)
opona zimowa Ocena 5,2 1111120 (75 opinii)
opona zimowa Ocena 5,2 1111120 (127 opinii)
opona zimowa Ocena 4,9 1111800 (202 opinii)
opona zimowa Ocena 4,8 1111800 (322 opinii)
opona zimowa Ocena 4,8 1111800 (105 opinii)
opona zimowa Ocena 4,7 1111600 (8 opinii)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Continental w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Continental, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Continental. Są to modele marki Continental, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

Historia marki

Hanower to miasto kompozytora Georga Haendla, wynalazcy gramofonu Emila Berlinera oraz filozofa Leibnitza. Również tu, w stolicy Dolnej Saksonii, od ponad 130 lat mieści się siedziba firmy Continental, czwartego największego producenta opon na świecie. Continental-Caoutchouc und Gutta-Percha Compagnie – pod taką nazwą koncern rozpoczynał swoją działalność 8 października 1871 roku. Jej ówczesny zakres może dziś wywoływać zdziwienie. Oprócz opon do wozów i rowerów, firma początkowo produkowała też obuwie, wodoodporne tkaniny, a niedługo potem również piłki i zabawki. Opony samochodowe? Pamiętajmy, że w tym czasie automobile wciąż pozostawały, o ile nie w sferze marzeń, to w wizjonerskich planach szalonych wynalazców. Gdy w 1870 roku Siegfried Marcus skonstruował pierwszy pojazd napędzany silnikiem benzynowym, mało kto przypuszczał, że za kilkadziesiąt lat auta staną się powszechnym środkiem transportu. Tak dawniej wyglądała produkcja opon Continental. Z rowerów do samochodów Być może przeczuwali to również konstruktorzy Continentala. Zanim jednak zrealizowali te przeczucia, rosnący popyt na opony rowerowe, skłonił ich firmę do wprowadzenia na rynek opon z pompowaną poduszką powietrzną. W 1892 roku, przedsiębiorstwo, którego symbolem stał się wierzgający rumak, jako pierwsze w Niemczech rozpoczęło produkcję opon pneumatycznych. Równolegle, w ... Więcej

Modele opon Continental

Wszystkie modele opon marki Continental dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Continental spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony całoroczne

Sprawdź ofertę opon całorocznych Continental. Opony całoroczne to kompromisowe połączenie osiągów opon letnich i zimowych. Wybierz najlepszą dla siebie oponę całoroczną Continental.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Continental. Każda z opon Continental dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.

Typ pojazdu

Marka opon Continental oferuje opony do róznych typów pojazdów. Wybierz opony Continental odpowiednie dla Twojego auta.

Producent

Zobacz wszystkie opony marki Continental. Wybierz najlepsze dla siebie opony Continental.