Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Michelin

Zastosuj

zwiń

rozwiń wszystkie Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Oszczędzaj czas i nie brudź rąk.
Połącz dostawę z montażem!

OPONEO.PL dostarcza opony do serwisów partnerskich w całym kraju. Masz do dyspozycji 743 stacji montażowych i rezerwację dokładnej daty i godziny montażu już w trakcie składania zamówienia.

Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy dostarczyć do serwisu montażowego.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Michelin

Opony Michelin

Compagnie Générale des Établissements Michelin to jedna z dwóch największych firm oponiarskich na świecie. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1889 roku przez braci André i Édouarda Michelin. Siedziba firmy mieści się we francuskim Clermont-Ferrand.

Firma produkuje wysokiej klasy opony osobowe, ciężarowe, motocyklowe, rowerowe, 4x4, lotnicze, przemysłowe, rolnicze, retro i wyścigowe. Ogumienie Michelin pozycjonuje się w klasach medium, HP i UHP.

W skład koncernu wchodzą takie marki, jak: Michelin, Kleber, BFGoodrich, Riken, Taurus, Kormoran, Warrior, Saimtyre, Tigar, Euromaster, Recamic.

Maskotka Michelin – ludzik Bidenbdum został w 2000 roku wybrany najlepszym logo świata. Dzięki temu, firma jest najbardziej rozpoznaną marką oponiarską na świecie.

Firma aktywnie uczestniczy w sportach motorowych. W 2005 Michelin zdobył mistrzowskie tytuły w takich wyścigach, jak: Formuła 1, WRC, 24h le Mans, MotoGP, VTT Cross Country.

Ranking opon letnich Michelin

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 5,6 1111160 (2 opinie)
opona letnia Ocena 5,6 1111160 (2 opinie)
opona letnia Ocena 5,5 1111150 (1 opinia)
opona letnia Ocena 5,5 1111140 (1 opinia)
opona letnia Ocena 5,4 1111140 (132 opinii)
opona letnia Ocena 5,4 1111140 (2 opinie)
opona letnia Ocena 5,4 1111140 (17 opinii)
opona letnia Ocena 5,3 1111120 (53 opinii)
opona letnia Ocena 5,2 1111120 (57 opinii)
opona letnia Ocena 5,2 1111120 (85 opinii)

Ranking opon zimowych Michelin

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 5,3 1111130 (238 opinii)
opona zimowa Ocena 5,3 1111120 (3 opinie)
opona zimowa Ocena 5,2 1111120 (67 opinii)
opona zimowa Ocena 5,0 111110 (352 opinii)
opona zimowa Ocena 4,9 1111800 (22 opinii)
opona zimowa Ocena 4,8 1111800 (120 opinii)
opona zimowa Ocena 4,8 1111800 (12 opinii)
opona zimowa Ocena 4,8 1111800 (3 opinie)
opona zimowa Ocena 4,7 1111700 (99 opinii)
opona zimowa Ocena 4,6 1111600 (30 opinii)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Michelin w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Michelin, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

 • Michelin LATITUDE ALPIN
  Michelin LATITUDE ALPIN

  Typ: opona zimowa. Bieżnik: kierunkowy – układa się w kształt litery V, bardzo dobrze ...

 • Michelin Alpin A4
  Michelin Alpin A4

  Typ: opona zimowa. Bieżnik: kierunkowy – doskonałe zachowanie na mokrej nawierzchni. ...

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Michelin. Są to modele marki Michelin, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

 • Michelin ENERGY SAVER
  Michelin ENERGY SAVER

  Typ: opona letnia. Bieżnik: asymetryczny – składa się z dwóch części: część wewnętrzna ...

 • Michelin ENERGY SAVER+
  Michelin ENERGY SAVER+

  Typ: opona letnia. Bieżnik: asymetryczny – składa się z dwóch części: część wewnętrzna ...

Historia marki

Znacie go wszyscy. Stwora o ludzkich kształtach przypominającego po trosze chłopka z klocków Lego, bajkowego ducha Kacpra oraz legendarnego Golema. Michelin Man, zwany Bibendum to bohater towarzyszący firmie, dzięki której przemysł oponiarski od dziesięcioleci podąża naprzód z kolejnymi przełomowymi wynalazkami. Skoro zaczynamy od głównego wyróżnika francuskiej marki, warto wspomnieć, że Bibendum (po łacinie jego imię oznacza „wypić”) przez lata solidnie zapracował na miano ikony popkultury. Ludzik, którego ponoć kiedyś nad Sekwaną bały się dzieci, jest dziś jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych symboli towarowych na świecie. Pojawiał się w piosenkach (np. francuskiej grupy reggae Tryo), w komiksach (choćby „Asteriks u Helwetów” z 1970 r.), czy w literaturze (np. w powieści science fiction Williama Gibsona „Pattern Recognition”).W 2000 roku Bibendum zdobył dla Michelina tytuł najlepszego logo w historii. Jak głosi legenda, pomysł stworzenia go zrodził się przypadkowo, gdy założyciele firmy, bracia Andre i Eduard Michelin spostrzegli, że stos opon przypomina kształtem ludzką postać. Na papierze dodano jej ramiona i specyficzny uśmiech. Autorem pierwszego plakatu z Michelin Manem był w 1898 roku artysta Marius Rossillon. Ludzik z opon wznosił przy stole biesiadnym toast pucharem wypełnionym odłamkami szkła i innymi ostrymi przedmiotami, ... Więcej

Modele opon Michelin

Wszystkie modele opon marki Michelin dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Michelin spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony całoroczne

Sprawdź ofertę opon całorocznych Michelin. Opony całoroczne to kompromisowe połączenie osiągów opon letnich i zimowych. Wybierz najlepszą dla siebie oponę całoroczną Michelin.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Michelin. Każda z opon Michelin dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.

Typ pojazdu

Marka opon Michelin oferuje opony do róznych typów pojazdów. Wybierz opony Michelin odpowiednie dla Twojego auta.

Producent

Zobacz wszystkie opony marki Michelin. Wybierz najlepsze dla siebie opony Michelin.