Sprawdź swoje zamówienie Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Wszyscy

Zastosuj

Pokaż Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Całoroczne

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy
dostarczyć do serwisu montażowego.

Jeśli zamówisz do 15:00, możesz zarezerwować montaż nawet jutro!

Dostarczamy opony do serwisów wymiany. Do wyboru masz 922 warsztaty w całym kraju. Dostawa gratis w wybranym przez Ciebie terminie - rezerwujesz dzień i godzinę montażu. Wymiana wg cennika serwisu.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony całoroczne

Ranking opon całorocznych

Prezentujemy zestawienie najlepszych opon całorocznych wygenerowane na podstawie ocen użytkowników naszego portalu. Opinie powstały w oparciu o wrażenia z codziennego użytkowania poszczególnych modeli opon.

opona całoroczna Ocena 5,6 1111160 (27 opinii)
opona całoroczna Ocena 5,1 1111110 (172 opinii)
opona całoroczna Ocena 5,1 111110 (30 opinii)
opona całoroczna Ocena 5,1 111110 (49 opinii)
opona całoroczna Ocena 5,1 111110 (75 opinii)
opona całoroczna Ocena 5,0 111110 (159 opinii)
opona całoroczna Ocena 5,0 111110 (194 opinii)
opona całoroczna Ocena 5,0 11111000 (26 opinii)
opona całoroczna Ocena 4,9 1111900 (45 opinii)
opona całoroczna Ocena 4,9 1111900 (132 opinii)
opona całoroczna Ocena 4,8 1111800 (53 opinii)
opona całoroczna Ocena 4,8 1111800 (31 opinii)
opona całoroczna Ocena 4,7 1111600 (44 opinii)
opona całoroczna Ocena 4,6 1111600 (989 opinii)

Bestsellery

Najlepiej sprzedające się modele opon całorocznych w naszym sklepie. Produkty łączące w sobie dobrą jakość i atrakcyjną cenę – cechy najczęściej pożądane przez kierowców.

 • Imperial Ecodriver 4S
  Imperial Ecodriver 4S

  Bieżnik: asymetryczny – dobre osiagi w każdych warunkach spotykanych na drodze. Przeznaczenie: ...

 • Dębica Navigator 2
  Dębica Navigator 2

  Typ: opona całoroczna. Bieżnik: symetryczny – zrównoważone osiągi na różnego typu ...

 • Nexen N'Priz 4S
  Nexen N'Priz 4S

  Typ: opona całoroczna. Bieżnik: kierunkowy – układa się w kształt litery V, przypomina ...

 • Nokian All Weather +
  Nokian All Weather +

  Typ: opona całoroczna. Bieżnik: asymetryczny - składa się z dwóch części (zewnętrznej i ...

Opony całoroczne

opony całoroczne

Opony całoroczne łączą w sobie cechy opon letnich i zimowych. Ten rodzaj opon to kompromis, którego celem jest zaspokojenie oczekiwań nawet najbardziej wymagających użytkowników. Opony całoroczne będą dobrze spisywać się niezależnie od panujących warunków pogodowych. Produkowane są z myślą o połączeniu zalet produktów zimowych i letnich. Składniki mieszanki gumowej zastosowane w oponach całorocznych mają za zadanie zapewnić jak najlepsze osiągi zarówno w temperaturach dodatnich, jak i ujemnych. Zapewniając tym samym optymalny poziom osiągów przez cały rok. Głównym atutem opon całorocznych jest uniwersalność. Rzeźba bieżnika opony całorocznej przypomina oponę zimową. W jego centralnej części jest więcej nacięć, które gwarantują dobrą przyczepność na śniegu. Zewnętrzna część bieżnika zbudowana jest z masywnych klocków o mniejszej liczbie nacięć – odpowiada to oponie letniej i ma zagwarantować stabilność podczas jazdy z większą prędkością. Opony całoroczne są oznaczone symbolem M+S (mud and snow – błoto i śnieg). W niektórych przypadkach znajdziemy również piktogram przedstawiający trzy szczyty z płatkiem śniegu. Ewentualnie napis ALL SEASON. Korzystanie z opon całorocznych pozwala uniknąć sezonowej wymiany ogumienia. Ograniczając tym samym koszty eksploatacyjne samochodu związane z wizytami w serwisach. Opony całoroczne najlepiej spisują się w mieście, gdzie śnieg nie leży na drogach cały czas. Bardzo dobrze zachowują się także na nawierzchniach, na których leży niewielka ilość śniegu. Są polecane kierowcom, którzy preferują spokojny styl jazdy oraz pokonują rocznie maksymalnie 6 tysięcy kilometrów (nie jeżdżą w częste i długie trasy).