Filtrowanie listy
  • Tracmax (151)

Opony letnie: Tracmax

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Tracmax

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Tracmax F107
Jakość adekwatna do ceny
Ocena szalony oponiarz: 3,6

Opony sprawdzają się dobrze przy suchych nawierzchniach. problem pojawią się na mokrej drodze - i to największa ich wada. Poza tym ok. więcej »

Tracmax F102
polecam
Ocena adampaw1: 5,3

Opony są nowe, cena bardzo niska względem ceny opony używanej na wulkanizacji. Opony założone do OGÓRKA T2, którym zrobiłem ponad 3000 km i nic się z nimi nie dzieje. Na deszczu hamują normalnie, w poślizg auto nie wpada. Ogólnie jestem zadowolony i moge szczerze polecić tę firmę. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Tracmax

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Tracmax

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Tracmax S100
beznadziejne|!!!
Ocena jaras325: 1,6

beznadziejne opony na mokrej nawierzchni, nie polecam, chyba ze ktos wybiera sie do ; Bozi ; ... kupilem takie, po jednej przejazdzce po mokrej nawierzchni oddalem je z powrotem, podczas manewru wyprzedzania w czasie deszczu przy rozsadnej predkosci, mialem problem z utrzymaniem toru jazdy przez okolo sto metrow, myslalem ze nie wyprowadze auta i wyladuje gdzes w rowie....nigdy wiecej zadnej chnszczyzny... więcej »

Tracmax S210
Doskonałe w śniegu, jak wszystkie opony zimowe budżetowe brakuje im przyczepności na mokrej i hałas jest duży, szczególnie na autostradzie.
Ocena Krzysiek Kraków: 4,0

Doskonałe w śniegu, ale jak wszystkie opony zimowe budżetowe brakuje im przyczepności na mokrej i hałas jest duży, szczególnie na autostradzie. Ogólnie jestem zadowolony, opony sprawdziły się tak, jak oczekiwałem. Jakość opon w stosunku do ceny zakupu, bardzo dobra. Nie próbowałem ich przy agresywnej jeździe, ale polecam każdemu, kto jeździ rozsądnie. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych

Opony całoroczne: Tracmax

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Tracmax

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Tracmax A/S Trac Saver
Autor:Dennis
Ocena Dennis: 6,0

Mile zaskoczony właściwościami tych opon. Wcześniej nigdy nie używałem opon z Chin, zawsze miałem markowe opony dla lata i zimy. Ale wkurzało mi ciągle ich wymieniać. Tym razem zaryzykowałem i kupiłem te całoroczne opony i nie żałuję. Trudno mi powiedzieć jak spisują się na samochodzie z jednym napędom, ponieważ mam napęd na wszystkie koła, więc mogę tylko powiedzieć za siebie. Kiedy mocno napadało śniegu w tym roku, ja nie miałem żadnego problemu w pokonaniu trasy. Wszędzie i wówczas. Polecam jak najbardziej. więcej »

Tracmax A/S Trac Saver
Autor:Luka
Ocena Luka: 6,0

Nie mogę powiedzieć złego słowa. Pół roku temu zakupione. Nie piszczą, dobrze trzymają pojazd przy każdej pogodzie. Ogółem za takie pieniądze bardzo dobry zakup :) więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych