Filtrowanie listy
  • Torque (110)

Opony letnie: Torque

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Torque

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Torque TQ05
Autor:Tomek
Ocena Tomek: 4,5

Użytkuję w przyczepie kempingowe i z racji małych przebiegów uważam że opony są w 100% wystarczające. Mogę je polecić jeśli chodzi o jakość / cenę. więcej »

Torque UHP TQ901
Autor:Karol
Ocena Karol: 4,9

Świetne opony, jakość super do ceny. 100 % polecam. Zakup następnych również z tej samej firmy. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Torque

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Torque

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Torque PCR TQ022
Dobre opony
Ocena Arthur: 5,0

Kupiłem te opony miesiąc temu. Jazda w różnych warunkach: w mieście, poza miastem, w pobliżu leśnej drogi, itd Po zmianie opon od starego do nowego różnica jest ogromna. Auto trzyma się drogi, na zakrętach nie czujesz, że zostawiając samochód mi się podoba. Polecam te opony, mimo że ich pokonać niewielką odległość - w ogóle myślę, że lepiej kupić nową oponę, nawet mało znaną firmę niż używane "firmówki". Cena jest dla mnie bardzo rozsądne, które mówi również na rzecz tych opon. Przechodzą zimę i napisać kilka słów więcej. więcej »

Torque PCR TQ022
Autor:Blu
Ocena Blu: 6,0

Używałem drogich opon, ale te opony nie były takie suuuper, jak przekonywano w reklamach. Postanowiłem spróbować czegoś innego. Poszperałem w necie i trafiłem na opony TORQUE PCR TQ022. Troszkę ryzyko kupować coś egzotycznego, ale zaryzykowałem. Zimówki generalnie to max. 4 sezony i wymiana. Mieszkam w górzystym terenie i dobre opony w zimie to podstawa. Zakup tych opon okazał się strzałem w 10. Podsumuję to hasłem z jakiejś reklamy - "Jeżeli nie widać różnicy to po co przepłacać". więcej »

Lista wszystkich opon zimowych

Opony całoroczne: Torque

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Torque

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Torque TQ025
Super jakość, super cena!
Ocena Marcin: 5,0

Opony sprawują się świetnie zarówno zimą, jak i na wiosnę! Uważam, że szkoda kasy na opony klasy premium, bo wcześniej na takich jeździłem...Opony Torque są wręcz idealne pod każdym względem i do każdych warunków drogowych, a robię długie trasy Polska – Niemcy, jak i również dojeżdżam do pracy 30 km w jedną stronę, także są sprawdzone w każdych warunkach i są po prostu rewelacyjne! POLECAM! więcej »

Torque TQ025
Autor:Robert.
Ocena Robert.: 5,4

Z opon jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobra przyczepność na śniegu (miałem okazje przetestować na śniegu i błocie pośniegowym ok. 20 cm). Opona cicha, dużo jeżdżę po autostradach i w cyklu mieszanym. Bardzo dobrze przyjmuje nierówności. Duży plus za rant ochronny na felgę. Polecam. więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych