Menu
Filtrowanie listy
  • Point S (66)

Opony letnie: Point S

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Point S

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Point S Summerstar Profil 2
NIGDY WIĘCEJ
Ocena Sala: 3,2

Kupiłem te opony niejako w ciemno zachęcony opinią mechanika że niby dobre i tanie.Przyznam się bez bicia że nie znam tej marki i nazwa nic mi nie mówiła. Dotychczas jeździłem na firmowych i nie zawsze były to opony nowe. okazało sie że to co kupiłem to jest chyba jakiś odrzut poprodukcyjny.Jakość wykonania oraz późniejsza eksploatacja na żenująco niskim poziomie. Zdecydowanie odradzam. więcej »

Point S Summerstar Profil 2
NIE POLECAM!!!
Ocena Andrzej Bukowski: 2,9

Miałem kiedyś zimówki podobnej firmy i wydawało mi się że jak za tą kase są ok....teraz pszyszedł czas na letnie i zaczęła sie jazda .Na śmietnik to wyrzucić a nie zakładać na samochód . Brak możliwości sprawnego poruszania sie po drogach, nie ustanne poślizgi na zakretach i strach przed gwałtownym hamowaniem-czy się zdąży czy nie. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Point S

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Point S

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Point S Winterstar 2
Głośne na zakrętach - piszczenie opon.
Ocena michaleek: 2,6

Krótko po zakupie opony zaczely mi bić. wrocilem na doważenie jednak nie udało się ich wyważyć. Mechanik kazał mi jeszcze chwile pojeździć dopóki nie załatwi reklamacji. Po około tygodniu spokojnej jazdy dostałem zwrot pieniedzy, mechanik nie chcial juz ich zamawiac i wcale mu sie nie dziwie :) więcej »

Point S Winterstar 2
za miekkie zeby czuc sie bezpiecznie.
Ocena Dżesi: 2,3

Porazka straszna nie da sie przejechac 100 metrow po sniegu zeby sie system stabilizacji nie wlaczyl. Caly czas traca przyczepnosc, co dobrze czuc jak sie przyspiesza i tylko obroty sinika wyja a predkosc nie wzrasta. Na suchym w miare ok ale za miekkie zeby czuc sie bezpiecznie. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych