Filtrowanie listy
  • Neolin (2580)

Opony letnie: Neolin

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Neolin

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Neolin NeoLand VAN
Autor:Michał
Ocena Michał: 5,5

Mam letnie opony Neolin, z przesyłką i wymianą całego kompletu w promocji kosztował 700 zł. ;) Za te pieniądze ciężko kupić używane w dobrym stanie, dlatego zaryzykowałem. Po czasie muszę powiedzieć, że jestem mega zadowolony, nie sądziłem, że opony za takie pieniądze będą się tak trzymać. Teraz jak zmieniłem na zimowe, to odczuwam, że samochód mniej stabilnie się zachowuje. Hamowanie dwa razy dłuższe, co prawda ja wymieniłem bardzo późno, bo już był lód na drogach, mimo to ta opona o dziwo się trzyma na śliskim, a jest letnia. Wulkanizator stwierdził, że fajnie skonstruowane opony z 3 kanałami, bałem się jak to będzie z wyważaniem, ale bez problemu. Także ja polecam chińskie opony, jeśli masz busa, który nie jest formuła 1, to nie ma co przepłacać za markę, a często jakość nie idzie w parze z ceną. więcej »

Neolin NeoGreen+
Autor:Szym
Ocena Szym: 3,4

Opona bardzo pozytywnie zaskoczyła na suchej nawierzchni. Mieszanka jest miękka i bardzo przyczepna. Miałem też okazję testować je na torze i również byłem zadowolony. Auto na którym są założone używam jedynie w sezonie wiosenno-letnim. Cały czar pryska w trakcie deszczu! Pierwsze kilometry na mokrym asfalcie wydają się względnie przyczepne... Natomiast kiedy opona się już trochę dotrze, to trakcja znika, a my stajemy się królami driftu, barierki, rowu... Ogólna moja ocena pozytywna ze względu na to, że spełnia moje wymagania. Auto jeździ mało, po suchym i w sezonie letnim wtedy stosunek cena/jakość jest idealna. Nie polecam natomiast do auta codziennego, którym jeździmy w warunkach deszczowych. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Neolin

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Neolin

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Neolin NeoWinter
Autor:Vegerto
Ocena Vegerto: 6,0

Zdecydowanie polecam. Kupując opony Neolin NeoWinter, byłem nieco sceptyczny, ponieważ jednak są chińskie. Jednak ku mojemu zaskoczeniu spisywały się znakomicie. Bardzo dużo jeździły w słowackich i czeskich górach, w warunkach zimowych. Świetnie zachowują się na śniegu, także jazda w warunkach oblodzonej jezdni nie sprawiała problemów. Podczas jazdy w deszczu opony zachowywały się bardzo dobrze, są w miarę ciche i dobrze wykonane. Po pierwszym zimowym sezonie jestem zadowolony, tym bardziej że cena zakupu była znakomita. Po oponach, które przejechały 11 tys. w bardzo różnych warunkach pogodowych, nie widać żadnego śladu zużycia, i pewnie jeszcze posłużą ze dwa sezony. Najważniejsze jest jednak to, że jestem już do nich przekonany i z całą pewnością kupię jeszcze opony tego producenta. więcej »

Neolin NeoWinter Van
Autor:Blue Bird Trans Sylwek
Ocena Blue Bird Trans Sylwek: 5,8

Długo się zastanawiałem nad wyborem opon, ale gdy na lato założyłem opony firmy Neolin i sprawowały się znakomicie, to na zimę innych nie chciałem jak tylko NeoWinter Van. Opony sprawdzone w wielu warunkach, gdyż jeżdżę zawodowo swoim busem w różnych warunkach i terenie również. Jak dotąd nie zawiodłem się na tych oponach. Dodatkowym atutem jest przystępna cena, która nie generuje nadmiernych kosztów eksploatacji sprzętu. Gorąco polecam, gdyż gwarantują te opony przyjemną i bezpieczną jazdę po drogach całej Europy, a wiem coś o tym, gdyż rocznie przejeżdżam ok. 120 tys. km. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych