Menu
Filtrowanie listy
  • Neolin (2126)

Opony letnie: Neolin

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Neolin

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Neolin NeoGreen+
Autor:Szym
Ocena Szym: 3,4

Opona bardzo pozytywnie zaskoczyła na suchej nawierzchni. Mieszanka jest miękka i bardzo przyczepna. Miałem też okazję testować je na torze i również byłem zadowolony. Auto na którym są założone używam jedynie w sezonie wiosenno-letnim. Cały czar pryska w trakcie deszczu! Pierwsze kilometry na mokrym asfalcie wydają się względnie przyczepne... Natomiast kiedy opona się już trochę dotrze, to trakcja znika, a my stajemy się królami driftu, barierki, rowu... Ogólna moja ocena pozytywna ze względu na to, że spełnia moje wymagania. Auto jeździ mało, po suchym i w sezonie letnim wtedy stosunek cena/jakość jest idealna. Nie polecam natomiast do auta codziennego, którym jeździmy w warunkach deszczowych. więcej »

Neolin NeoGreen+
Autor:Kuba
Ocena Kuba: 5,5

Autko służy mi na dojazdy do pracy. Opony kupiłem ze względu na niską cenę, ale również moją uwagę skupiła świetna wytrzymałość opon oraz ograniczone opory toczenia, co oczywiście służy kosztom paliwa. Jednym z zauważonych przeze mnie minusów jest zbieranie przez bieżnik małych kamieni, jednak nie przeszkadza to w jeździe, jedynie efekt wizualny jest niezbyt atrakcyjny dla oka. Użytkuje opony już kilka miesięcy i jak dotąd nie miałem z nimi przykrych sytuacji. W warsztacie, w którym owe opony zakładałem, fachowiec powiedział mi, że opony są z dobrej mieszanki krzemowej, która poprawia przyczepność na drodze. W tej cenie nie znajdziemy lepszych opon. Polecam ten produkt w 100%. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Neolin

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Neolin

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Neolin NeoWinter Van
Autor:Blue Bird Trans Sylwek
Ocena Blue Bird Trans Sylwek: 5,8

Długo się zastanawiałem nad wyborem opon, ale gdy na lato założyłem opony firmy Neolin i sprawowały się znakomicie, to na zimę innych nie chciałem jak tylko NeoWinter Van. Opony sprawdzone w wielu warunkach, gdyż jeżdżę zawodowo swoim busem w różnych warunkach i terenie również. Jak dotąd nie zawiodłem się na tych oponach. Dodatkowym atutem jest przystępna cena, która nie generuje nadmiernych kosztów eksploatacji sprzętu. Gorąco polecam, gdyż gwarantują te opony przyjemną i bezpieczną jazdę po drogach całej Europy, a wiem coś o tym, gdyż rocznie przejeżdżam ok. 120 tys. km. więcej »

Neolin NeoWinter Van
Autor:Jan
Ocena Jan: 5,0

Bardzo dobra i wytrzymała opona, stosunek jakości do ceny na bardzo wysokim poziomie, cicha, na oponach zrobione ponad 60 tys. km, przód 70% tył 90%, oby nie pogorszyli jakości, polecam w 100%. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych