Filtrowanie listy
  • Milestone (22)

Opony letnie: Milestone

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Milestone

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Milestone GREEN SPORT
Bardzo ciekawe opony
Ocena FX: 4,9

Zakupiłem je wraz z pojazdem sprowadzonym z Belgii. 2 szt. na przodzie założone były nowe - 2 z tyłu jeszcze fabryczne Dunlop SP 01 Sport. Na Milestonach na osi przedniej, napędowej przejechałem ok. 20 tys. km w warunkach od wiosny do jesieni i byłem naprawdę mile zaskoczony. Nie zauważyłem jakichś super-hiper cudnych zachowań na drodze jak to się niektórzy rozpisują nt. Conti i podobnych, ale nic przykrego mnie nie spotkało. Opona wzorowo zachowuje się w każdych z w/w warunków, daje pełną kontrolę w każdych warunkach i wystarczajacą podczas deszczu. Oczywiscie wszystko z zachowaniem zdrowego rozsądku bo nie jeźdżę 160km/h w ulewie i nie narzekam że opony prowadzenia nie mają. Nic z tych rzeczy. Niestety żywot zakończyła jedna po najechaniu na polnej drodze na stary lemiesz, który rozpruł jedną z nich a z braku możliwości dokupienia do pary zmuszony byłem wywalić obydwie i zainwestować w nowe Dunlopy SP01 Sport - takie jak na tyle. I to właśnie porównianie Milestonów z Dunlopami dało mi podstawy do napisania takiej właśnie pochlebnej opinii na ich temat ponieważ dalsze lata eksploatacji na Dunlopach przekonały mnie iż nie zauważyłem żadnych różnic w prowadzeniu pojazdu czy też ścieralności i trwałości opon pomiędzy Milestonami, które były, a Dunlopami które są. Trwałość opony - identyczna jak na obecnych Dunlopach: w dużym kombi z mocnym, 140-konnym HDI pod maską po 20 tys. km na osi napędowej nie było ok 1/3 wysokości bieżnika, czyli żywotność zbliżona do najlepszych europejskich producentów. Ok. 60 tys. km. więcej »

Milestone GREEN SPORT
CHińskie opony z twardej gumy
Ocena Maciej: 2,8

Ogólnie nie polecam tych opon. Na początku miałem je założone na tyle osi napędowej. Nosiło autem na koleinach jak bym miał uszkodzone zawieszanie. Sprawdziłem je było dobre. Dodatkowo przy deszczu tył latał jakbym co najmniej miał 300 koni, a mam tylko 136. Opony są chyba zrobione z twardej mieszanki i to jest ich wada. Jak w tym roku założyłem je na przód, to też na koleinach auto miało tendencję do myszkowania. Samochód na tych oponach zachowywał się nieprzewidywalnie. Od strony hałasu, ok. Nie polecam tych opon. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Milestone

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Milestone

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Milestone FULL WINTER
Tragedia
Ocena VinCent$: 3,0

Opony zimowe to ronież bardzo często jazda w deszczu na mokrej nawiezchni i pod tym wzgledem też należy zwracać uwage kupując opony. Chińskie opony z tym mają właśnie najwiekszy problem a ten właśnie model można powiedzieć że bryluje w aquplaningu. więcej »

Milestone FULL WINTER
Nie polecam
Ocena tomekkk: 3,1

Nie sądziłem ze ktos jeszcze w tych czasach sprzedaje takie łajno. Tyle się mówi o bezpieczeństwie i zapobieganiu a te zimówki nie mieszczą się chyba w zadnych kryteriach bezpieczeństwa. Gdybym miał je ocenić w skali od 1 do 10 dałbym -3. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych

Opony całoroczne: Milestone

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Milestone

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Milestone Green 4S
Autor:Robert
Ocena Robert: 5,0

Bardzo dobre opony w stosunku do ceny, polecam. więcej »

Milestone Green 4S
Opony OK.
Ocena Ayer: 5,2

Zakupione opony są bardzo dobre. więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych