Filtrowanie listy
  • Meteor (21)

Opony letnie: Meteor

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Meteor

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Meteor SPORT HP
Bardzo słaba opona
Ocena Przemek: 2,4

Kupiłem na szybko, bo potrzebowałem dwóch opon. Na przedniej osi napędzanej w aucie o mocy 190KM przy mokrej nawierzchni nie mogły złapać przyczepności, na suchym na drugim biegu zdarzało im się zerwać. Po przełożeniu na tylną oś musiałem bardzo uważać przy wchodzeniu w zakręty, bo auto miało tendencję do nadsterowności. Względnie ciche, komfortowe, kilka razy wpadłem w dużą dziurę i oponie nic nie było. Przejechałem na nich 3000km i wyrzuciłem, bo w deszczu strach było jeździć. Nie polecam. więcej »

Meteor SPORT HP
Na razie szok pozywytywnie
Ocena #B#: 5,0

Kupilem przypadkiem 2szt na przod, wczesniej barum bravuris 2, mam je tydzien i jestem szczerze zadowolony szczególnie na mokrej nawierzchni a ostatnio w Krakowie padało, mają mocne ranty, wiec to plus przy niskim profilu, zobaczymy po czasie, na Barumkach po 2 tygodniach od zakupu wyskoczył mi bąbel z boku, zobaczymy co tu będzie, póki co polecam. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Meteor

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Meteor

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Meteor Winter IS21
Nigdy wiecej
Ocena jarkop: 2,6

Na moje opony sa dobre tylko gdy sa zupelnie nowe. U mnie bylo tak, ze przez pierwszy sezon było względnie ok ale im dalej w las tym ciemniej. Drugi sezon pomimo ze opony mialy jeszcze 5 mm bieznika przyczepnosc pogorszyla sie juz diametralnie. Polecam zdesperowanym co potrzebuja opon na kilka miesiecy. więcej »

Meteor Winter IS21
Chińskie opony = Chińska wartość
Ocena OPTIMA: 2,6

Mam te opony od kilku tygodnii już kilka razy miałem niebezpieczną sytuację na drodze. Przy hamowaniu jak i przyśpieszaniu strasznie ucieka tył samochodu. Trzeba się mocno natrudzic i namachać kierownicą. Opony tylko dla doświadczonych kierowców więcej »

Lista wszystkich opon zimowych