Filtrowanie listy
  • Kingstar (115)

Opony letnie: Kingstar

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Kingstar

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Kingstar RA17
ogólnie opona dobra ,lecz jazda po mokrej nawieszchni wymusza na kierującym mega skoncentrowania
Ocena Marek Hermansdorfer: 3,3

Opony bardzo grożne dla użytkownika.Gdy tylko zaczyna zalegać woda na jezdni najlepiej byloby przestać jechać dalej. Zupełnie sobie nie radzą z odprowadzeniem jej poza brzek opony przez co samochód traci przyczepność . więcej »

Kingstar RA17
raczej kupić
Ocena zolwik: 3,3

To cholerstwo mało mnie nie zabiło wczoraj bardzo mała prędkość a samochod na zakretach ustawia sie jakos bokiem o malo co nie wjechalem pod tira i to ktorys juz raz tak sie slizgam na tych gumach . Do pieca z nimi więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Kingstar

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Kingstar

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Kingstar SW40
miłe zaskoczenie
Ocena Ewzyn: 4,9

Bałem sie jak to będzie. Na opony namówił mnie konsultant. Jeżdże vanem mazda 5 z silnikiem 143 km.Na komplecie tych opon zimowych przejeździłem cała zimę. Żadnych zastrzeżeń.Przy prędkościach autostradowych 160-170 km/h opona jest stabilna i daje poczucie bezpieczeństwa na prostej i na łukach czy to na suchym czy to na mokrym afalcie-wyżej nie sprawdzałem. W śniegu rewelacja. Opona bardzo cicha. Jestem zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić. więcej »

Kingstar W410
zawiodłem się na tych oponach
Ocena Marek: 2,7

bardzo śliskie. Niby zimowe a na osi napędzanej ślizgały się na błocie śniegowym a w grząskim terenie radzą sobie fatalnie. Ot jaka cena taka jakość. Po prostu chińszczyzna. Nie polecam na dostawczaka bo nie zawsze jeździ się z obciążeniem a w trudnych warunkach radzić sobie trzeba i "na pusto" i " na pełno". Eksploatowane na autolawecie 2.4TD więc trochę momentu na kołach jest. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych