Filtrowanie listy
  • Kelly (89)

Opony letnie: Kelly

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Kelly

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Kelly Summer ST
głośna
Ocena kefas: 3,0

Ciężko zauważyć jakieś plusy tej opony. Przy suchej da się spokojnie pojechać, ale gwałtowne manewry to piszczenie. Ogólnie opona nic specjalnego. Przejezdziłem na nich wsumie cały sezon, potem je sprzedałem razem z autem :) teraz jeżdżę na uniroyalach i róznica jest ogromna! więcej »

Kelly UHP
Bardzo głośne opony, absolutnie nie
Ocena muczywor: 2,9

Miałem ostatnio na szczęście tylko nie wielką stluczke z mojej winy i pan który przyjechal z ubezpieczalni powiedzial że gro takich zdarzeń jak moje mają właśnie urzytkownicy dróg z takimi podrobami opon jak moje...A mialem zaoszczedzić kupując chinczyki a wyszło jak zawsze. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Kelly

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Kelly

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Kelly Winter ST
Dobra opona w góry na kopny śnieg słabo na mokrym
Ocena viper: 4,3

Świetna opona na kopny śnieg oraz góry należy uważać na mokrym asfalcie może nie zatrzymać się tam gdzie chcemy. więcej »

Kelly Winter ST
REWELACYJNE OPONY NA ŚNIEG!!!
Ocena Spider: 5,0

Jeździłem już na różnych oponach z odmiennych półek cenowych i szczerze mówiąc nie liczyłem na wiele po oponach KELLY. Jeździłem w prywatnym aucie na Fuldach Kristall Montero 3, które były znacznie droższe od Kelly. W służbowej fabii miałem ten sam rozmiar, więc mogę wyraźnie ocenić różnice. Na śniegu i lodzie KELLY są nie do pokonania! Wspinałem się nawet w kopnym śniegu pod spore wzniesienie w okolicy Cisowej Góry i o dziwo samochód wjechał niczym czołg. Szok. Na mokrym lepiej uważać przy hamowaniu! Tu Fuldy są o niebo lepsze... Na suchym daje się odczuć, że to typowo zimowe opony (miękkie z lamelami) - czyli do Polski w sam raz ;-) Po co kupować Michelin, które podobno wg producenta dadzą radę do 240 km/h, skoro w polskich warunkach w ogóle nie ruszą??? POLECAM ;-) więcej »

Lista wszystkich opon zimowych