Filtrowanie listy
  • Austone (29)

Opony letnie: Austone

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Austone

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Austone Athena SP7
Pozytywne zaskoczenie.
Ocena Maciej: 4,9

Nie są to opony klasy premium, a ich cena jest wręcz śmieszna. Natomiast porównując jakość tej opony do jej ceny, z oponami droższymi stwierdzam, że dla osób, które używają samochodu na codzień na dojazdy do pracy itp. opona jest godna polecenia. Opony przyzwoicie zachowują się na drodze, trzymają się nawierzchni zarówno suchej, jak i mokrej, a auto rzadko traci przyczepność. Przy niewielkiej mocy silnika dają radę. Na autostradzie może nie są idealnie cicho, a komfort na nierównościach czy właśnie prędkościach autostradowych nie jest wybitny, ale w pełni akceptowalny. Myślę, że świadomie mogę je polecić. Zrobiłem na nich około 5k km i nie miałem z nimi żadnych problemów, a opona wygląda tak samo jak przed założeniem. Przy tym mogę przyznać, że wyglądają na zdecydowanie droższe, bo mają bardzo ciekawy bieżnik. Zużycie normalne, po jednym sezonie prawie niezauważalne. Jako zaletę tej opony mogę dodać, że dobrze chroni felgę. Myślę, że nie ma sensu przepłacać za opony znanych marek. więcej »

Austone Athena SP801
Autor:Wojtgor
Ocena Wojtgor: 6,0

Budżetowo opony niekoniecznie muszą tracić na jakości, może są lekko głośniejsze od tych najdroższych, ale jazda jak najbardziej jest na nich bezpieczna i przyjemna. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Austone

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Austone

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Austone SP901
Autor:coach
Ocena coach: 4,8

Opony zakupiłem na wiosnę i dlatego też trochę czekałem z opinią. W tej chwili mogę częściowo powiedzieć, że opony spisują się bardzo dobrze. Jak dla mnie ciche, dobrze trzymają auto w zakrętach i na śliskiej nawierzchni również sprawują się bardzo dobrze. Sprawdzone ostatnio na śniegu oraz mrozie... tak samo bez zarzutu! Moja opinia jest taka, że polecam zakupione opony innym użytkownikom. więcej »

Austone SP901
Autor:dariusz
Ocena dariusz: 4,2

Opony warte swojej ceny, jestem zadowolony, nie widzę zbytniej różnicy między innymi markami droższymi, a jeżdżę na różnych, polecam. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych