Filtrowanie listy
  • Apollo (63)

Opony letnie: Apollo

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Apollo

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Apollo Amazer 3G Maxx
polecam
Ocena Kamil: 4,8

Jestem zadowolony z opon. Dobra jakość w tej cenie. Apollo Tyres jest dobrym wyborem. więcej »

Apollo Alnac 4G
rewelacja jak za tak małą kase
Ocena irek: 5,5

opony wybrałem ze względu na etykietę C- opory toczenia B- przyczepność na mokrej powierzchni i 69 db głośność oraz test ADAC gdzie były wśród opon polecanych.Opony jak do tej pory odzwierciadlają swoje dane z etykiety.Nie ustępują wcale FULDZIE ecocontrol.Mam nadzieję że ścieralność będzie rozsądna i wytrzymają trochę tyś. km więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Apollo

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Apollo

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Apollo Acelere Winter
opona mierna
Ocena alfa alfa alfa amen: 2,6

Opony od tygodnia na samochodzie a ja jeszcze nie moge dojść do siebie co ja kupiłem i dlaczego. Tyle jest oponii w necie ,można się popytać u wulkanizatora że nie kupuje się tanich chińczyków szczegolnie na zime , gdzie potrzebna jest pewność w prowadzeniu. Na tych oponach po pierwszym tygodniu boje się jechac ...masakra więcej »

Apollo Acelere Winter
Niezłe ale na krótko
Ocena Załuski: 2,6

Kupilem sobie dwie sztuki -na probe-i teraz już wiem że nie kupie więcej. Beznadziejne prowadzenie w deszczu a na śniegu już dwa razy w ciegu dwoch dni miałem problemy z ruszeniem z parkingu. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych

Opony całoroczne: Apollo

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Apollo

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Apollo Alnac 4G All Season
Zdecydowanie polecam.
Ocena Duratec: 5,2

Mam te opony rok czasu. Sprawdziłem je w każdych możliwych warunkach pogodowych. Wcześniej korzystałem z opon sezonowych. Oponki apollo zaskoczyły mnie naprawdę bardzo pozytywnie. Droga sucha, ulewa, śnieg, lód, mróz, upał. We wszystkich warunkach nienaganne prowadzanie auta. Po ponad 20 tys. km ubyło nieco ponad 1mm. Czyli zużywają się umiarkowanie i niezbyt szybko. Latem nawet w czasie upałów nie ma mowy żeby mieszanka była zbyt miękka i opony piszczały-a tego trochę się obawiałem przed zakupem. Są bardzo ciche jak wysokiej klasy opony letnie. Przy prawidłowym ciśnieniu powietrza dobrze tłumią nierówności. Nawet podczas ostrego pokonywania zakrętów auto jest bardzo stabilne i nic nie pływa. Nie wiem jakie mógłbym wymienić wady. Nawet wykonanie opon nie budzi żadnych zastrzeżeń. więcej »

Apollo Alnac 4G All Season
Bardzo dobre opony całoroczne !
Ocena Rafał: 5,0

Opony może i są chińskie ale co z tego ? Miałem wcześniej opony continental ( nie pamiętam modelu ) zimowe, a omega ma napęd z tyłu. Zjechałem kiedyś na parking, do którego trzeba zjechać z stromej górki ok. 30* górka, jak i parking zaśnieżone i gdy wróciłem do auta to już tak tam na parkingu zostało aż na tydzień... nie mogłem podjechać pod tą górkę, omega mieliła i stała w miejscu, więc byłem zmuszony zostawić auto i czekać do jakiegoś roztopu. Kupiłem opony apollo alnac 4G all season i po założeniu opon całorocznych postanowiłem zawalczyć z tą górką jeszcze raz. Zjechałem na dół wszystko w śniegu i wjazd z powrotem a górę. Udało się bez problemu, omega nawet nie zamieliła to świadczy tylko o tym że nowa opona to nowa opona a na dodatek opony całoroczne w wielu test pokazują już że radzą sobie na tym samym poziomie co zimowe i letni. Od teraz zamawiam tylko opony całoroczne. Omega zimą super sprawa, zachowywała się przewidywalnie, opona ładnie trzymała się drogi, bardzo cicha w tym samochodzie bo wiadomo że auto to też segment E i wygłuszenie bajeczka :) latem super. Nie widziałem jakiegoś zużycia opony przez ten czas, spełniła wszystkie moje wymagania poza spalaniem które na nowych oponach się nie zmieniło czyli 12,5 L LPG na 100 :) Polecam oponki bo są świetnie ! więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych