Opony Taurus

Opony Taurus

Popularne rozmiary:
Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

W naszej ofercie posiadamy 3 modele opon Taurus
w cenie od 174 do 602 złotych.

Opony osobowe Taurus

Taurus 401 High Performance

Zbieramy opinie.

Od 174 szt.
Taurus Winter

Zbieramy opinie.

Od 320 szt.

Opony dostawcze Taurus

Taurus 101
4,5

1 opinia

Od 283 szt.
Taurus to znany na całym świecie producent ogumienia do segmentu aut dostawczych i maszyn rolniczych. Marka posiada ponad 130 lat doświadczenia, założona została w 1882 roku w Budapeszcie jako HUNGARIAN COMPANY RUGGYANTA ARUGYÁR. Obecną nazwę i charakterystyczne logo z bykiem przyjęła 30 lat później w 1913 roku.

Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie wyrobów węgierskich, których jakość doceniło w ciągu ostatnich 10 lat już kilkaset tysięcy kierowców. Marka posiada ponad 1000 punktów sprzedaży w całej Europie.

Rozwój firmy pozwolił z biegiem czasu otworzyć się na inne segmenty rynku. Dziś Taurus to już nie tylko jeden z najlepszych dostawców ogumienia do pojazdów ciężarowych i maszyn rolniczych, lecz także producent wyśmienitych opon do samochodów osobowych. Nadążając za potrzebami klientów, koncern zdecydował się w 1992 roku na utworzenie drugiej marki Taurus Agrotyre, która w całości odpowiedzialna jest za segment rolniczy. Produkty marki w całości projektowane i wytwarzane są w Europie, z myślą o potrzebach kierowców na Starym Kontynencie.