Menu

Opony Rapid

Ocena producenta
4,9
na podstawie 47 opinii
Popularne rozmiary:
Rapid 205/55 R16Rapid 225/40 R18 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Opony Rapid to produkty zaliczane do klasy ekonomicznej, które charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania i wyważonymi osiągami. Oferta opon Rapid zasługuje na uwagę, ponieważ systematycznie produkty te zdobywają kolejne rynki oponiarskie i zaufanie kolejnych klientów na całym świecie. Wielu kierowców może potwierdzić, że każda z opon Rapid cechuje się optymalną przyczepnością, wydłużonymi przebiegami czy niskim poziomem hałasu i zużyciem paliwa. Jest to idealne wyposażenie dla tych, którzy oczekują od opon, aby były tanie, bezpieczne i komfortowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertę opon Rapid.

Opony Rapid na sezon letni

Opony Rapid opinie

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach Rapid. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

  • Henryk 6,0

    Rapid P609

    Nie mogłem wydać za dużo na opony jednak koniecznie musiałem już zmienić ogumienie. Szukałem opon z najniższej klasy cenowej i jak się domyślałem również jakościowej. Dużo czytałem opinii na forach i stronach www różnych firm. Skupiłem się na oponach z Azji i w końcu podjąłem decyzję o zakupie opon marki Rapid. Po roku użytkowania mogę podzielić się z Państwem pierwszymi uwagami. Są ciche i zużyły się w dość niskim stopniu. Myślę, że posłużą mi jeszcze przez parę sezonów. Dobrze zachowują się w koleinach z wodą. Jeśli ktoś poszukuje tanich i dobrych opon to polecam. Więcej >
Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
United Kingdom