Opony Premiorri

Opony Premiorri

Ocena producenta
4,9
na podstawie 13 opinii
Popularne rozmiary:
Premiorri 205/55 R16Premiorri 195/65 R15Premiorri 225/45 R17Premiorri 175/65 R14Premiorri 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

W naszej ofercie posiadamy 6 modeli opon Premiorri
w cenie od 159 do 510 złotych.

Opony osobowe Premiorri

Premiorri Via Maggiore
4,2

4 opinie

Od 162 szt.
Premiorri ViaMaggiore Z Plus
5,7

2 opinie

Od 183 szt.
Premiorri Vimero
5,2

3 opinie

Od 190 szt.
Premiorri Solazo
3,5

1 opinia

Od 234 szt.
Premiorri Vimero-VAN
5,4

1 opinia

Od 282 szt.
Premiorri Solazo S Plus
5,6

2 opinie

Od 315 szt.

Premiorri to brytyjska marka opon obecna na rynku od 2010 roku. Mimo stosunkowo krótkiej obecności w branży, jej produkty są chętnie wybierane przez kierowców z różnych zakątków Europy. Firma kieruje swoją propozycję przede wszystkim do kierowców, którzy pokonują niewielkie przebiegi głównie w mieście i decydują się na rozwiązania ekonomiczne. Dobrze sprawdzają się one podczas codziennych dojazdów do pracy, okazjonalnych wycieczek i spokojnej jazdy.

Firma dostarcza ogumienia na sezon zimowy oraz letni do samochodów osobowych, vanów i z napędem 4x4. Szeroka oferta sprawia, że większość kierowców znajdzie w jej asortymencie coś dla siebie.

Producent dokłada wszelkich starań, aby dbać o środowisko naturalne. Projektowanie i wytwarzanie opon odbywa się z użyciem najnowocześniejszych technologii, z pełnym zastosowaniem się do rozporządzenia REACH - jest to przepis Unii Europejskiej, który reguluje kwestie ochrony środowiska i zdrowia człowieka przed zagrożeniami, jakie mogą stanowić substancje chemiczne. Przy produkcji opon Premiorri użyto olejów przyjaznych dla środowiska, specjalnych rodzajów krzemionek oraz najnowszych gatunków kauczuku.

Gdzie są produkowane opony Premiorri?

Opony Premiorri produkowane są na Ukrainie. W nowoczesnej fabryce powstają modele o zróżnicowanym charakterze i przeznaczeniu. Cały proces produkcji przebiega z wykorzystaniem zaawansowanych maszyn oraz odpowiednich standardów. Dzięki temu ogumienie wyróżnia się pożądaną precyzją wykonania. Zastosowanie mieszanek wysokiej jakości zapewnia dobre parametry jezdne w zróżnicowanych warunkach.