Opony Premiorri

Opony Premiorri

Opony samochodowe

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-
195/65 R15 175/65 R14 205/55 R16 225/45 R17 205/60 R16 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Polecane modele opon Premiorri

Premiorri Solazo S Plus
4,2

57 opinii

Od 210 szt.
Premiorri Solazo
3,9

33 opinie

Od 182 szt.
Premiorri Vimero
3,8

6 opinii

Od 187 szt.

W naszej ofercie posiadamy 5 modeli opon Premiorri
w cenie od 182 do 472 złotych.

Opony 4x4 Premiorri

Premiorri Vimero-SUV
4,2

19 opinii

Od 236 szt.

Opony dostawcze Premiorri

Premiorri Vimero-VAN
4,8

2 opinie

Od 282 szt.

Premiorri to brytyjska marka opon obecna na rynku od 2010 roku. Mimo stosunkowo krótkiej obecności w branży, jej produkty są chętnie wybierane przez kierowców z różnych zakątków Europy. Firma kieruje swoją propozycję przede wszystkim do kierowców, którzy pokonują niewielkie przebiegi głównie w mieście i decydują się na rozwiązania ekonomiczne. Dobrze sprawdzają się one podczas codziennych dojazdów do pracy, okazjonalnych wycieczek i spokojnej jazdy.

Firma dostarcza ogumienia na sezon zimowy oraz letni do samochodów osobowych, vanów i z napędem 4x4. Szeroka oferta sprawia, że większość kierowców znajdzie w jej asortymencie coś dla siebie.

Producent dokłada wszelkich starań, aby dbać o środowisko naturalne. Projektowanie i wytwarzanie opon odbywa się z użyciem najnowocześniejszych technologii, z pełnym zastosowaniem się do rozporządzenia REACH - jest to przepis Unii Europejskiej, który reguluje kwestie ochrony środowiska i zdrowia człowieka przed zagrożeniami, jakie mogą stanowić substancje chemiczne. Przy produkcji opon Premiorri użyto olejów przyjaznych dla środowiska, specjalnych rodzajów krzemionek oraz najnowszych gatunków kauczuku.

Gdzie są produkowane opony Premiorri?

Opony Premiorri produkowane są na Ukrainie. W nowoczesnej fabryce powstają modele o zróżnicowanym charakterze i przeznaczeniu. Cały proces produkcji przebiega z wykorzystaniem zaawansowanych maszyn oraz odpowiednich standardów. Dzięki temu ogumienie wyróżnia się pożądaną precyzją wykonania. Zastosowanie mieszanek wysokiej jakości zapewnia dobre parametry jezdne w zróżnicowanych warunkach.

Opona Opona
Opinie o oponach Premiorri
85% klientów
zadowolonych z zakupu opon tej marki
85%
Ocena łączna
4,2/5
274 ocen