Menu

Opony Maxtrek

Ocena producenta
3,6
na podstawie 16 opinii
Popularne rozmiary:
Maxtrek 275/40 R20Maxtrek 295/40 R21 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Marka Maxtrek została stworzona przez chińską firmę Zhaoqing Junhong Co., Ltd., która działa od 2006 roku. Jest to trzeci, pod względem wielkości zakład produkcyjny w Guangdong, południowo-wschodniej prowincji Chin. Producent opon Maxtrek jest nastawiony na zmiany, które prowadzą do ciągłego unowocześniania wyrobów i wprowadzania coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji oraz dystrybucji opon. W ofercie firmy znajduje się ponad 20 modeli opon (marki Maxtrek i Antares), które przeznaczone są do użytku w samochodach osobowych, dostawczych oraz z napędem 4x4. Opony są dostępne w wariancie letnim i zimowym.

Opony Maxtrek na sezon letni

Opony Maxtrek opinie

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach Maxtrek. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

  • Sebastian 4,3

    Maxtrek Maximus M1

    Witam... zakupiłem 2 opony we wrześniu 2014.. Opony wyglądała solidnie, zostały założone na tył samochodu. Na początku wszystko było ok, deszcz czy sucha nawierzchnia jeździło się dobrze jak na oponę z niższej półki... nie wiem czy zrobiłem 6000 km i na oponie pojawił się bąbel. Koło po stronie kierowcy od osi jezdni. Nie wpadłem w żadną dziurę, po obejrzeniu dokładnie felgi i opony brak jakichkolwiek śladów ingerencji z zewnątrz.. Opona ledwo jeżdżona gdyż napis maximus m1 na bieżniku jeszcze bardzo dobrze widoczny... tylko i wyłącznie dlatego nie polecam tych opon bo po krótkim okresie czasu będziecie zmuszeni kupić nową oponę... Więcej >