Menu

Opony Interstate

Ocena producenta
4,5
na podstawie 40 opinii
Popularne rozmiary:
Interstate 205/55 R16Interstate 195/65 R15Interstate 225/45 R17Interstate 175/65 R14Interstate 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Marka Interstate to niezależny producent opon klasy ekonomicznej, sezonowych oraz całorocznych, przeznaczonych do różnego rodzaju pojazdów. Opony Interstate to doskonała propozycja dla kierowców, którzy poszukują wysokich osiągów i przystępnej ceny. Dostępne modele opon Interstate zapewniają bezpieczną i komfortową jazdę. Cechują się krótką drogą hamowania i niezawodnością w trudnych warunkach pogodowych.


Opony produkowane są w oparciu o najbardziej zaawansowane technologie i z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu zyskały uznanie wśród kierowców na całym świecie.

Opony Interstate na sezon zimowy

Całoroczne opony Interstate

Opony Interstate opinie

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach Interstate. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

  • mynister 4,7

    Interstate Sport IXT-1

    dobre buty na lato, mam VOLVO V40 1.9tdi jak zauważyłem zużycie nie wielkie, jeżdżę cały sezon i frajda żadnych ubytków wiatru w kołach dobre prowadzenie na suchym bardzo dobre ,opona nie składa się jest sztywna na mokrym dobra przyczepność no i hamowanie a lubię ostrą jazdę, wada hałas ale przy dużych prędkościach może to dla tego że mam sportowe zawieszenie i nie wybiera dobrze nierówności ale nie skacze, nie zrobiły się twarde ani nie zauważyłem pęknięć na bokach, ogólnie dobre wrażenia polecam Więcej >