Filtry (1)
Resetuj

Opony samochodowe

Szukaj opon

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-

Opony Goodyear 185/75 R14

Klasa premium
5,7

7 opinii

Możliwość montażu w serwisie

Goodyear EfficientGrip Cargo 2 185/75 R14 102/100 R C
Wideo

Cena katalogowa 900

518 szt.

Darmowa dostawa

Kup
Dostawa 8 dni roboczych
* Cena katalogowa – cena wyznaczona przez producenta, przed zastosowaniem rabatów, stanowi kalkulację ceny pomiędzy producentem a dystrybutorem. Nie jest to cena sprzedaży dla konsumenta. Cena katalogowa dostępna tylko dla wybranych produktów.

Opony Goodyear

Opony Goodyear to amerykańska marka zaliczana do grona najbardziej znanych świecie. Koncern Goodyear należy do grona największych producentów opon. Modele opon firmy charakteryzują się najlepszymi możliwymi osiągami, wyjątkowym komfortem jazdy oraz dużą odpornością na zużycie. Opony Goodyear co roku wygrywają wiele testów przeprowadzanych przez czasopisma i organizacje motoryzacyjne ciesząc się uznaniem nie tylko specjalistów, ale też zwykłych kierowców. W swojej ofercie posiadamy różne modele opon Goodyear przeznaczone do różnych typów pojazdów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Opony 185/75 R14

Opony 185/75 R14 przeznaczone są do średnich i kompaktowych samochodów osobowych oraz aut dostawczych. Rozmiar opony znajduje się na jej boku przy innych oznaczeniach. Pierwsza liczba w rozmiarze opony 185/75 R14 to jej szerokość, czyli w tym przypadku 185 milimetrów. Za pomocą drugiej liczby w rozmiarze przedstawiony jest stosunek procentowy wysokości profilu opony do jej szerokości (tutaj 75% ze 185 mm). Trzecia liczba to z kolei podany w calach rozmiar felgi, na jaką powinna być montowana opona 185/75 R14. Litera „R” oznacza konstrukcję radialną opony. Przedstawiamy ofertę opon 185/75 R14 w naszym sklepie.

 • Darmowa
  dostawa w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • Dostawa
  z montażem
  Twoje opony lub felgi dostarczamy do
  wybranego przez Ciebie serwisu
  wymiany.

 • Największy sklep
  w Polsce
  Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste
 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!