Opony Goform

Opony Goform

Opony samochodowe

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-
Popularne rozmiary
255/35 R19 265/40 R20 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

W naszej ofercie posiadamy 2 modele opon Goform
w cenie od 508 do 689 złotych.

Opony osobowe Goform

Goform GH18
4,8

3 opinie

Od 508 szt.
Goform Braves AU518

Zbieramy opinie.

Od 629 szt.
Sprzedawana w ponad 100 państwach na całym świecie marka Goform jest doskonałym przykładem podążającego za aktualnymi trendami producenta chińskiego, z którego ogumienia korzysta już kilka milionów kierowców. Opony powstające w nowoczesnym zakładzie w chińskiej prowincji Qingdao, dzięki zaawansowanym procesom produkcyjnym i badawczym dostosowywane są do potrzeb każdego rynku.

Marka należy do znanego na całym świecie koncernu Shandong Rubber Company – wyznaczającego standardy na azjatyckich rynkach. Wysokiej jakości wyroby projektowane są na potrzeby samochodów osobowych, dostawczych, aut 4x4 i pojazdów ciężarowych. Dział badań oraz rozwoju pozwala optymalizować mieszanki i kształty bieżników, dopasowując je do panujących w różnych strefach klimatycznych warunków pogodowych.

Goform to jakościowe i trwałe produkty na każdy sezon. Szeroki katalog dostępnych modeli zawiera również opony całoroczne. Odnajdą się tu zarówno kierowcy miejscy, jak i Ci, którzy preferują jazdę terenową lub sportową.

Goform to flagowa marka cieszącego się ogólnoświatową renomą koncernu Shandong Rubber.