Menu

Opony Goform

Ocena producenta
5,1
na podstawie 6 opinii
Popularne rozmiary:
Goform 255/45 R19Goform 255/55 R19Goform 265/50 R19Goform 265/40 R20Goform 235/55 R20 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Sprzedawana w ponad 100 państwach na całym świecie marka Goform jest doskonałym przykładem podążającego za aktualnymi trendami producenta chińskiego, z którego ogumienia korzysta już kilka milionów kierowców. Opony powstające w nowoczesnym zakładzie w chińskiej prowincji Qingdao, dzięki zaawansowanym procesom produkcyjnym i badawczym dostosowywane są do potrzeb każdego rynku.

Marka należy do znanego na całym świecie koncernu Shandong Rubber Company – wyznaczającego standardy na azjatyckich rynkach. Wysokiej jakości wyroby projektowane są na potrzeby samochodów osobowych, dostawczych, aut 4x4 i pojazdów ciężarowych. Dział badań oraz rozwoju pozwala optymalizować mieszanki i kształty bieżników, dopasowując je do panujących w różnych strefach klimatycznych warunków pogodowych.

Goform to jakościowe i trwałe produkty na każdy sezon. Szeroki katalog dostępnych modeli zawiera również opony całoroczne. Odnajdą się tu zarówno kierowcy miejscy, jak i Ci, którzy preferują jazdę terenową lub sportową.

Goform to flagowa marka cieszącego się ogólnoświatową renomą koncernu Shandong Rubber.

Opony Goform na sezon letni