Menu

Opony Goform

Ocena producenta
5,1
na podstawie 5 opinii
Popularne rozmiary:
Goform 205/55 R16Goform 195/65 R15Goform 225/45 R17Goform 175/65 R14Goform 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Sprzedawana w ponad 100 państwach na całym świecie marka Goform jest doskonałym przykładem podążającego za aktualnymi trendami producenta chińskiego, z którego ogumienia korzysta już kilka milionów kierowców. Opony powstające w nowoczesnym zakładzie w chińskiej prowincji Qingdao, dzięki zaawansowanym procesom produkcyjnym i badawczym dostosowywane są do potrzeb każdego rynku.

Marka należy do znanego na całym świecie koncernu Shandong Rubber Company – wyznaczającego standardy na azjatyckich rynkach. Wysokiej jakości wyroby projektowane są na potrzeby samochodów osobowych, dostawczych, aut 4x4 i pojazdów ciężarowych. Dział badań oraz rozwoju pozwala optymalizować mieszanki i kształty bieżników, dopasowując je do panujących w różnych strefach klimatycznych warunków pogodowych.

Goform to jakościowe i trwałe produkty na każdy sezon. Szeroki katalog dostępnych modeli zawiera również opony całoroczne. Odnajdą się tu zarówno kierowcy miejscy, jak i Ci, którzy preferują jazdę terenową lub sportową.

Goform to flagowa marka cieszącego się ogólnoświatową renomą koncernu Shandong Rubber.

Opony Goform na sezon letni

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
United Kingdom