Filtry (1)
Resetuj

Opony samochodowe

Szukaj opon

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-

Aktywne filtry:

Wyczyść filtry

Opony Dunlop 315/25 R23

Klasa premium
4,4

122 opinie

Możliwość montażu w serwisie

Dunlop SP Sport MAXX GT 315/25 R23 102 Y XL, MFS, ZR
Wideo

Cena katalogowa 2 435

1 518 szt.

Darmowa dostawa

Kup
Dostawa 10 dni roboczych
* Cena katalogowa – cena wyznaczona przez producenta, przed zastosowaniem rabatów, stanowi kalkulację ceny pomiędzy producentem a dystrybutorem. Nie jest to cena sprzedaży dla konsumenta. Cena katalogowa dostępna tylko dla wybranych produktów.

Opony Dunlop

Opony Dunlop to produkty klasy premium, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Produkty marki co roku znajdują się w czołówkach testów przeprowadzanych przez czasopisma i organizacje motoryzacyjne na całym świecie. Opony Dunlop są chętnie wybierane przez kierowców na całym świecie. Jazda na oponach marki to wysoki stopień bezpieczeństwa, maksymalny komfort i odporność na zużycie. W swoim szerokim katalogu posiadamy opony Dunlop przeznaczone do różnych typów samochodów i we wszystkich popularnych rozmiarach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Opony 315/25 R23

Opona o rozmiarze 315/25 R23 skierowana jest do specjalnych modeli samochodów sportowych o dużej mocy. Pierwsza wyróżniona w rozmiarze liczba to oznaczenie szerokości opony wyrażane w milimetrach. Druga wartość wyrażana jest w procentach i oznacza wysokość profilu opony (25% z 315 milimetrów). Ostatnia umieszczona w rozmiarze wartość to oznaczenie wyrażane w calach, które mówi o tym, jaka felga (o jakiej średnicy) musi być założona na oponę w rozmiarze 315/25 R23. Umieszczona obok średnicy litera R oznacza, że producent opony wykorzystał przy jej tworzeniu radialną konstrukcję opony. Nasza oferta opon w rozmiarze 315/25 R23 jest dla Ciebie.

 • Darmowa
  dostawa w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • Dostawa
  z montażem
  Twoje opony lub felgi dostarczamy do
  wybranego przez Ciebie serwisu
  wymiany.

 • Największy sklep
  w Polsce
  Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste
 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!