Menu
Kup
259 szt.

Maxxis CR 965

W tej chwili model dostępny tylko w rozmiarze 185/65 R14 93 N za 259zł
259 szt.
Kup

Transport GRATIS

Dostawa 2-3 dni robocze

14 dnina zwrot

Zbieramy opinie.

Parametry opony
Typ:
Sezon:
Indeks prędkości:
N = max 140 km/h
Indeks nośności:
93 = max 650 kg
Gwarancja:
2 lata od daty sprzedaży
Etykieta UE:
E C 72dB
 • Opis produktu
 • Opinie
 • Oferta
 • Etykieta UE
 • Gwarancja
Opis produktu

Maxxis CR 965

Typ: opona letnia.

Bieżnik: symetryczny – gwarantuje zrównoważone osiągi na każdym typie nawierzchni.

Klasa: ekonomiczna – optymalne osiągi i bezpieczna jazda w niewygórowanej cenie.

Przeznaczenie: samochody dostawcze.

Rozmiary: 14 cali.

Maxxis CR 965 to letnia opona klasy ekonomicznej stworzona z myślą o samochodach dostawczych. Model charakteryzuje się bardzo dobrym zachowaniem na suchej i mokrej nawierzchni dzięki symetrycznemu bieżnikowi. Opona spełni oczekiwania wszystkich kierowców, którzy na równi z dobrą przyczepnością i zrównoważonymi osiągami cenią ekonomiczny aspekt eksploatacji.

Jazda na oponach Maxxis CR 965 jest cicha i komfortowa dzięki unikalnemu układowi klocków i rowków bieżnika zaprojektowanego przy pomocy symulacji komputerowych. Wzór bieżnika pomaga w tłumieniu dźwięków emitowanych przez model w czasie toczenia, co przekłada się na komfort kierowcy i pasażerów. Szerokie rowki obwodowe sprawiają, że model bardzo dobrze zachowuje się na mokrej nawierzchni. Woda jest efektywnie odprowadzana spod czoła opony, w rezultacie czego bieżnik sprawnie się osusza, a ryzyko aquaplaningu zostaje zminimalizowane.

Maxxis CR 965 została specjalnie wzmocniona oraz zastosowano w niej podwójne stalowe opasanie, w efekcie czego znakomicie sprawdza się w warunkach typowych dla opon dostawczych. Do jej budowy użyto nowoczesnych komponentów, które wpływają na poprawę przyczepności i zwiększenie komfortu jazdy. Mieszanka gumowa dzięki swojej niskiej wadze pomaga również w obniżeniu oporów toczenia modelu.

Przełożyło się to na redukcję zużycia paliwa i mniejszą emisję dwutlenku węgla do atmosfery. W rezultacie jazda na Maxxis CR 965 jest ekonomiczna nie tylko ze względu na korzystną cenę zakupu, ale także niedrogą i przedłużoną eksploatację. Ten ostatni element udało się uzyskać m. in. poprzez równomierne rozłożenie nacisków działających na powierzchnię bieżnika. W efekcie ściera się on powoli i równomiernie, a to umożliwia korzystanie z pełni osiągów przez cały okres eksploatacji opony bez obaw o stopniowy spadek bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy. Maxxis CR 965 to polaczenie niezawodności na każdym typie nawierzchni ze zoptymalizowanymi osiągami i niewygórowaną ceną.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Opinie

Opinie o oponie są zbierane.

Oferta

Ceny i rozmiary Maxxis CR 965

Nazwa opony: Rozmiar: Indeksy: Cena: Ilość:
185/65 R14 93 N 259 zł Kup
Etykieta UE

Etykieta opony Maxxis CR 965:

E C 72 dB

Oszczędność (opór toczenia)

Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni

Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny

Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fale to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).

Gwarancja

Gwarancja na opony Maxxis CR 965

Pełna treść gwarancji
 • producent zapewnia dobrą jakość i sprawne działanie swoich opon przy użytkowaniu ich zgodnie z przeznaczeniem,
 • okres gwarancji wynosi 2 lata i jest liczony od daty zakupu produktu,
 • gwarancja obejmuje wady związane z jakością wykonania, materiałami lub konstrukcją,
 • w przypadku uznanej reklamacji opona przejdzie na własność producenta, a Ty otrzymasz nowy towar lub rekompensatę w wysokości zależnej od stopnia zużycia reklamowanej opony.
 • Transport gratis Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

 • Dostawa
  w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • 14 dni
  na zwrot
  Nieużywany produkt możesz zwrócić
  w ciągu 14 dni od daty odbioru
  bez podania przyczyny.

Dostawa do serwisu

Zobacz jakie to proste

 • Kup

  i wybierz dostawę z wymianą
  w serwisie partnerskim Oponeo

 • Zarezerwuj

  wymianę opon
  po złożeniu zamówienia

 • Wymień

  opony w wybranym
  serwisie