Menu
Kup
608 / szt.
Klasa premium certyfikowany sprzedawca

Continental ContiWinterContact TS815

certyfikowany sprzedawca
opon Continental
Model dostępny w wielu rozmiarach już od 492zł
Wybierz rozmiar
 • 205/50 R17 93 V ContiSeal 608zł
 • 205/60 R16 96 H XL, ContiSeal 492zł

Wcześniej895 zł

608 / szt.
Kup

Transport GRATIS

Dostawa 6-7 dni roboczych

14 dnina zwrot

Zbieramy opinie.

Parametry opony
Typ:
Osobowe
Sezon:
Indeks prędkości:
V = max 240 km/h
Indeks nośności:
93 = max 650 kg
Gwarancja:
7 lat od daty zakupu szczegóły
Etykieta UE:
E C 72dB szczegóły
 • Opis produktu
 • Opinie
 • Oferta
 • Etykieta UE
 • Gwarancja
 • Certyfikat
Opis produktu

Continental ContiWinterContact TS815

Prezentowana opona posiada symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza to, że spełnia wymagania Unii Europejskiej dotyczące opon zimowych. Symbol jest przyznawany po dokładnym przetestowaniu danego modelu pod kątem przyczepności na śniegu.

Continental ContiWinterContact TS815 to opona klasy premium przeznaczona dla samochodów osobowych na sezon zimowy. Dzięki zoptymalizowanej budowie i zastosowaniu nowoczesnych technologii model bardzo dobrze sprawdza się w zróżnicowanych warunkach drogowych i pogodowych. W oponie zastosowano asymetryczną rzeźbę bieżnika składającą się z dwóch niezależnych części. W rezultacie opona radzi sobie bardzo dobrze tak na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. Szerokie rowki sprawnie odprowadzają wodę zapewniając szybkie osuszanie modelu i maksymalne osiągi bez względu na pogodę. W rezultacie maleje ryzyko aquaplaningu, który jest dużym niebezpieczeństwem podczas jazdy na mokrej nawierzchni.

Model cechuje się przedłużoną eksploatacją. Wpływ na to ma m. in. nowoczesna mieszanka gumowa, która posłużyła za bazę opony. Charakteryzuje się ona przedłużoną trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jednolite rozłożenie nacisków, które działają na powierzchnię opony sprawia, że jej bieżnik zużywa się wolno i równomierne. Daje to możliwość korzystania z pełni osiągów przez cały okres użytkowania opony bez obaw o spadek parametrów wraz z upływającym czasem. Inżynierowie pracujący nad Continental ContiWinterContact TS815 zadbali także o lepszą budowę stopki i wzmocnienie boków opony. Sprawniejsza komunikacja miedzy układem kierowniczym a oponami zapewnia doskonałą sterowalność na zakrętach i płynne wykonywanie gwałtownych manewrów. Continental ContiWinterContact TS815 to optymalne rozwiązanie dla wszystkich kierowców, którzy od opon do samochodów osobowych oczekują maksymalnych osiągów na każdym typie nawierzchni, krótkiej drogi hamowania i komfortu jazdy.

Continental jest jednym z największych producentów opon na świecie. Do koncernu należą takie marki, jak: Barum, Uniroyal, Semperit, Viking i General Tire. Oprócz opon letnich i zimowych przeznaczonych dla różnego rodzaju pojazdów Continental wytwarza podzespoły elektroniczne, elementy układu hamulcowego i napędowego i inne części dla przemysłu motoryzacyjnego.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Opinie

Opinie o oponie są zbierane.

Oferta

Ceny i rozmiary Continental ContiWinterContact TS815

Nazwa opony: Rozmiar: Indeksy: Cena: Ilość:
205/50 R17 93 V 608 zł Wcześniej 895 zł Kup
205/60 R16 96 H 492 zł Wcześniej 643 zł Kup
Etykieta UE

Etykieta opony Continental ContiWinterContact TS815:

E C 72 dB

Oszczędność (opór toczenia)

Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni

Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny

Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fale to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).

Gwarancja

Gwarancja na opony Continental ContiWinterContact TS815

Pełna treść gwarancji
 • masz 7 lat gwarancji licząc od daty zakupu lub do momentu osiągnięcia granicznego zużycia bieżnika (w zależności od tego co nastąpi wcześniej),
 • gwarancji obejmuje wady konstrukcyjne, materiałowe i wykonawcze,
 • reklamacje możesz zgłaszać w ASO (dla opon z oryginalnego wyposażenia pojazdu), upoważnionych punktach obsługi gwarancyjnej i punktach zakupu opon,
 • jeśli wada ujawni się w ciągu 2 lat od daty sprzedaży, to Twoja opona zostanie wymieniona na nową lub otrzymasz zwrot pieniędzy,
 • jeśli wada ujawni się w późniejszym okresie niż 2 lata od daty sprzedaży, otrzymasz zwrot części kosztów w zależności od zużycia opony lub dofinansowanie do zakupu nowych opon tego producenta.
Certyfikat

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą opon marki Continental

 • Transport gratis Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

 • Dostawa
  w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • 14 dni
  na zwrot
  Nieużywany produkt możesz zwrócić
  w ciągu 14 dni od daty odbioru
  bez podania przyczyny.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste

 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

  Większość naszych produktów możemy dostarczyć do serwisu
  w Twoim sąsiedztwie.

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

  Jeżeli dokonasz zakupu do godziny 14:00, montaż możesz umówić już na następny dzień.

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!

  Wystarczy, że pojawisz się w umówionym terminie, a specjaliści zamontują je w atrakcyjnej cenie!

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
United Kingdom