Duro HF 918 jest letnią propozycją klasy ekonomicznej dla osób użytkujących motocykle turystyczne i sportowo-turystyczne. Pomimo zastosowania diagonalnej budowy charakterystycznej zwłaszcza dla opon terenowych przeznaczona jest do jazdy po drogach utwardzonych. Do budowy HF 918 konstruktorzy z Azji zastosowali kierunkowa rzeźbę bieżnika. Sprawia ona, że Duro doskonale radzi sobie z odprowadzaniem znacznych ilości wody spod kół pojazdu i jazdą w mocnym deszczu. Specjalnie zaprojektowana mieszanka gumy powoduje, że przy zadziwiająco niskim zużycia bieżnika gwarantuje ona najwyższy poziom przyczepności. Tym samym nawet jazda w zakrętach jest bezpieczna i dzięki temu sprawia wiele przyjemności.
Klasa ekonomiczna
Duro HF918

Model Duro HF918
jest obecnie niedostępny
0,0
12 Ocen
130/70-17
Opinia potwierdzona zakupem
Miałem Duro na moich 3 motocyklach. Wyglada dobrze i ma dobry stosunek ceny do jakości.
Podsumowanie:Polecam tę oponę
130/70-17
Opinia potwierdzona zakupem
Mój budżet zmusił mnie do zakupu tych najtańszych opon, jednak powiem, że nie żałuje wydanych pieniędzy. Przejechałem na nich około 2000km i nie znalazłem oznak zużycia, pęknięć, czy innych wad. Jeśli chodzi o ich przyczepność, to zarówno na suchym jak i mokrym nie mam do nich zastrzeżeń. Jeżdżą na Suzuki GS500, w większości czasu z bagażami i dwoma osobami na pokładzie. Słowem, polecam niezdecydowanym.
Podsumowanie:Polecam tę oponę
130/70-17
Opinia niezweryfikowana
Jakoś dosyć dobra do takiej ceny nie można więcej od tej opony wymagać.
Podsumowanie:Polecam tę oponę
100/90-16
Opinia potwierdzona zakupem
Jeżdżę bardziej rekreacyjnie i na razie zrobiłem na tej gumie ok 1 k km. W porównaniu do poprzedniego Metzelera to niebo. Kupiłem ją ze względu na cenę przy spełnieniu podstawowych wymagań. Jak dla mnie to wystarczy. Dałem wszędzie ocenę 5.
Podsumowanie:Polecam tę oponę
110/70-17
Opinia potwierdzona zakupem
Kupiłem te opony żeby zastąpić oryginalne chińskie opony. Mają dobrą przyczepność i są przewidyalne. Używałem ich w różnych warunkach - intensywnym deszczu, na lodzie, w mieście i na autostradzie. Kupie ponownie, dobra jakość do lekkiego motocykla. Robię rocznie 8000 mil w zróznicowanych warunkach pogodowych.
Podsumowanie:Polecam tę oponę