Pracuj w Oponeo

Felgi do VW up!

Sprawdź rozmiar felg do VW up! i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

VW

up!

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

VW up!

Volkswagen Up! to najmniejszy model pojazdu w ofercie niemieckiej marki. To zwinne i ekonomiczne auto miejskie dostępne jest w odmianie 3- i 5-drzwiowej. Do tego dochodzą różne wersje wyposażeniowe i silnikowe (w tym z jednostkami elektrycznymi). Samochód znajduje się w ofercie od 2010 roku. W 2016 roku przeszedł face lifting.

Salonowe felgi VW Up!

W zależności od wersji, producent modelu Up! oferuje auto z fabrycznymi felgami stalowymi w rozmiarach 14-cali, a także obręczami aluminiowymi o średnicy 15, 16 lub 17 cali. Klienci mogą wybierać między różnymi wzorami, a także kolorami felg.

Felgi VW Up! - rozmiary, ET, rozstaw śrub

Dopasowując zamienniki oryginalnych felg do auta, szukajmy modeli, których wymiary będą zgodne z parametrami określonymi w specyfikacji danego modelu. Zwróćmy też uwagę na liczbę i rozstaw śrub oraz ET.

  • Jaka jest średnica felg w VW Up?

Do Volkswagena Up! pasują obręcze w różnych rozmiarach. Najmniejsza dopuszczalna średnica to 14 cali (w niektórych wariantach 15”), a największa – 17 cali. W przypadku dużych obręczy koła powinny zostać wyposażone w opony niskoprofilowe.

  • VW Up – rozstaw śrub

Felgi w VW Up! mocuje sie na 4 śruby. Punkty montażowe są rozmieszczone na okręgu o średnicy 100 mm, co daje rozstaw śrub 4x100. Dotyczy to wszystkich wersji auta.

  • VW Up! – jaka szerokość felgi?

Najwęższe felgi pasujące do modelu Volkswagen Up! mogą mieć szerokość 5 cali. Ten rozmiar możemy wybrać wyłącznie w przypadku obręczy o średnicy 14-cali. Najszersze – 7,5-calowe felgi to jednocześnie wersje o największej średnicy (17 cali).

  • Jakie jest ET felg VW Up?

Parametr ET dla modelu VW Up! wynosi od ET 28 do ET 40 mm. Wyjątkiem jest wersja GTI, dla której ET wyznaczono w przedziale ET 30 – ET38 mm.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do VW up!

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do VW up!

Osoby jeżdżące autem VW up! najczęściej wybierają: