Pracuj w Oponeo

Felgi do VW Touran Cross

Sprawdź rozmiar felg do VW Touran Cross i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

VW

Touran Cross

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

VW Touran Cross

Volkswagen Touran Cross to wprowadzona do sprzedaży w 2010 roku odświeżona wersja jednego z najpopularniejszych modeli w katalogu niemieckiej marki. W przeciwieństwie do klasycznego VAN-a, jakim był oryginalny Touran, jego nowa wersja celowała raczej w rynek crossoverów miejskich z bardziej terenowymi właściwościami. To nietypowe połączenie okazało się strzałem w dziesiątkę, wpisującym się w gusta kierowców na co dzień pokonujących kręte uliczki w metropoliach, którzy jednak od czasu do czasu wybierają się w lekki off-road.


Największą różnicą w porównaniu do standardowego Tourana okazał się prześwit, zwiększony aż o 20 mm. Dzięki temu samochód nie tylko lepiej sprawdza się w trakcie pokonywania wyższych krawężników czy innych miejskich przeszkód, ale także na drogach szutrowych czy łąkach. Zmiany dotknęły także wizualnych aspektów modelu. Dodano nakładki na błotniki, drzwi oraz zderzaki.


Touran Cross, z uwagi na zmianę profilu, otrzymał również mocniejsze jednostki, które oferują satysfakcjonujące odczucia z jazdy. W najtańszym wariancie umieszczono silnik TSI o pojemności 1,4-litra oraz mocy 140 KM. Jednak na szczególną uwagę zasługuje najmocniejsza dostępna opcja, czyli 177-konny silnik 2.0 TDI, oferujący przyspieszenie do 100 km/h w niecałe 9 sekund. To imponujący wynik przy zestawieniu z dużą masą i szerokim frontem modelu.


Silnik to niejedyny element wyróżniający poszczególne wersje samochodu. Producent zaoferował kilka opcji wyposażenia, w których znajdziemy system multimedialny, nawigację, wielofunkcyjne manetki z opcją zmiany biegów. Na standardowym wyposażeniu jest dwustrefowa klimatyzacja, system nagłaśniający czy 17-calowe alufelgi. Volkswagen Touran Cross to bardzo ciekawa opcja dla miłośników jazdy turystycznej, który pomimo nieco miejskiej specyfiki, potrafi zaskoczyć satysfakcjonującymi osiągami w lekkim terenie.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do VW Touran Cross

Rozwiń

Zwiń

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do VW Touran Cross

Rozwiń

Zwiń

Osoby jeżdżące autem VW Touran Cross najczęściej wybierają: