Felgi do VW Touran

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

VW Touran

Volkswagen Touran to pięciodrzwiowy minivan produkowany od 2003 roku. Jest mniejszy od VW Sharana, a jednocześnie większy od VW Golfa Plus – model miał wypełniać lukę między nimi. Nazwa „Touran” to połączenie słów tour i sharan.


Pierwsza generacja modelu przeszła dwie modernizacje wyglądu – w 2006 i 2010 roku. Elementami, które za każdym razem modyfikowano były reflektory, atrapa chłodnicy oraz zderzaki. Wraz z premierami odświeżonego Tourana, ofertę niemieckiego producenta poszerzano o nowe jednostki napędowe.


Generalną zmianę przyniósł rok 2015, kiedy to auto zostało zaprezentowane w całkowicie nowej odsłonie. Zastosowano w nim nową płytę podłogową znaną także z m.in. Skody Octavii czy Audi A3, a wymiary samochodu się zwiększyły.


Ten minivan dobrze sprawdza się jako samochód rodzinny, mieści nawet siedem osób, a w testach bezpieczeństwa Euro NCAP zdobył maksymalną ocenę. Felgi do Volkswagena Tourana powinny być dobrej jakości, aby zapewniały bezpieczeństwo podczas podróżowania. Innym istotnym aspektem jest także wygląd obręczy –aluminiowe oferują całą paletę oryginalnych wzorów i kolorów.