Pracuj w Oponeo

Felgi do VW T4

Sprawdź rozmiar felg do VW T4 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

VW

T4

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

VW T4

Volkswagen T4 jest kolejnym wcieleniem modelu Transporter. To popularne auto dostawcze było dostępne na rynku od 1990 do 2003 roku. W tym czasie przeszło drobne modyfikacje. Pojazd oferowano w kilku wersjach nadwozia i wyposażenia, m.in. jako furgon, minibus i kombivan. Występował również w odmianie kempingowej. Samochód powstawał m.in. w Polsce.

Oryginalna felga VW T4

Volkswageny T4 wyposażano w 15-calowe felgi stalowe. Takie obręcze standardowo oferowano w osobowych i dostawczych odmianach tego modelu.

Jakie felgi do VW T4?

Szukając zamienników oryginalnych felg do auta, zwracajmy uwagę wyłącznie na obręcze, których wymiary (średnica i szerokość), parametr ET oraz liczba i rozstaw śrub są zgodne ze specyfikacją producenta. Tylko wówczas auto zachowa odpowiednie parametry użytkowe i będzie się prowadzić bezpiecznie.

  • Jaka średnica felgi VW T4?

Volkswagen T4 może jeździć na felgach o średnicy 15, 16, 17 lub 18 cali. Montaż większej obręczy wiąże się z koniecznością instalacji opon o niższym profilu.

  • Jaki jest rozstaw śrub koła VW T4?

Parametr określający liczbę i rozstaw śrub do mocowania kół w Volkswagenie T4 to 5x112 (5 śrub rozstawionych na okręgu o średnicy 112 mm).

  • Jaka szerokość felg w VW T4?

Najwęższa felga, która będzie pasować do Volkswagena T4, ma 6 cali. Maksymalna szerokość obręczy dla tego modelu wynosi 8 cali.

  • Jakie ET felg VW T4?

Za pomocą parametru ET określa się głębokość osadzenia felgi w nadkolu. Zakres ET dla VW T4 wynosi od 35 do 53 mm. Oznacza to, że do auta będą pasować m.in. obręcze z ET 35, ET 40, ET 42, ET 45 i ET 50.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do VW T4

Rozwiń

Zwiń

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do VW T4

Rozwiń

Zwiń

Osoby jeżdżące autem VW T4 najczęściej wybierają: