Pracuj w Oponeo

Felgi do VW T-Roc

Sprawdź rozmiar felg do VW T-Roc i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

VW

T-Roc

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

VW T-Roc

Volkswagen T-Roc to kompaktowy crossover (segment B), który opracowano przede wszystkim z myślą o jeździe miejskiej. Ten najmniejszy SUV w ofercie niemieckiej marki zadebiutował w 2017 roku, a w 2021 przeszedł face lifting. Auto dostępne jest w wielu różnych konfiguracjach.

Oryginalne felgi VW T-Roca

W zależności od wersji wyposażenia, Volkswagen T-Roc opuszcza linie montażowe na felgach aluminiowych w rozmiarach 16 lub 17 cali. W ofercie producenta są też obręcze 18- i 19-calowe w wielu różnych wzorach i stylach wykończenia.

Jakie obręcze pasują do Volkswagena T-Roca?

Zamienniki oryginalnych felg do auta powinny mieć parametry dobrane zgodnie ze specyfikacją danego modelu. Producent samochodu zwykle dopuszcza montaż obręczy w kilku wariantach, jeśli chodzi o średnicę, szerokość i głębokość mocowania (ET). Stały jest rozstaw śrub, za pomocą których koło mocuje się do piasty.

  • Jaka jest średnica felgi T-Roca?

W modelu T-Roc można zainstalować felgi w rozmiarach od 16 do 21 cali. Dotyczy to także wersji po liftingu. Wersja R-Line wymaga montażu felg o minimalnej średnicy 18 cali.

  • Rozstaw śrub - VW T-Roca

Piasty w Volkswagenie T-Rocu wyposażone są w 5 śrub. Elementy rozstawiono na okręgu o średnicy 112 mm. Do auta pasują więc obręcze z oznaczeniem 5x112.

  • Jaka szerokość felg w VW T-Rocu?

Najwęższa felga, którą można zamocować w modelu T-Roc, ma szerokość 6 cali. Do auta pasują też szersze obręcze - maksimum to 9,5 cala.

  • Jakie ET felgi w VW T-Rocu?

Parametr ET określa głębokość płaszczyzny mocowania obręczy w stosunku do środka jej symetrii. Dla VW T-Roca został on wyznaczony w zakresie od ET 30 do ET 50.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do VW T-Roc

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do VW T-Roc