Pracuj w Oponeo

Felgi do VW Phaeton

Sprawdź rozmiar felg do VW Phaeton i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

VW

Phaeton

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

VW Phaeton

Volkswagen Phaeton jest luksusową limuzyną (segment F) i flagowym modelem niemieckiego koncernu. Ten 4-drzwiowy sedan wyposażono w mocny silnik (w kilku wersjach do wyboru) oraz szereg nowoczesnych technologii. Auto powstawało w latach 2002-2016 (face lifting w 2007, 2009 i 2010 roku). Jego następcą jest model Arteon.

Fabryczne felgi VW Phaeton

Volkswagen Phaeton zjeżdżał z linii produkcyjnych na felgach z aluminium. Standardem były obręcze o średnicy 17 cali, ale w ofercie znalazły się także felgi 18- i 19-calowe. Występowały w różnych wersjach stylistycznych.

Jakie felgi do VW Phaeton?

Aby dopasować obręcz koła do auta sprawdźmy, jaki zakres rozmiarowy felg został przewidziany w specyfikacji dla danego modelu. Zwróćmy przy tym uwagę na średnicę, szerokość, głębokość osadzenia (ET) oraz rozstaw śrub, za pomocą których koło jest przykręcane do piasty.

  • Jaka średnica felg w VW Phaeton?

W Volkswagenie Phaeton można instalować felgi w kilku wariantach rozmiarowych. Dopuszczalna średnica obejmuje zakres od 17 do 21 cali.

  • Jaki rozstaw śrub w VW Phaeton?

Felgi w Volkswagenie Phaeton przykręca się na pięć śrub, które są rozstawione na okręgu o średnicy 112 mm. Do auta pasują więc obręcze z oznaczeniem 5x112.

  • Jaka szerokość felg w VW Phaeton?

Najwęższa felga, która pasuje do VW Phaeton, może mieć 7,5 cala szerokości. Najszersza felga do tego modelu może mieć nawet 10 cali.

  • Jakie ET felgi VW Phaeton?

Głębokość osadzenia obręczy w nadkolu jest wyrażona za pomocą parametru ET. W VW Phaeton obejmuje ona przedział od ET 25 do ET 46.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do VW Phaeton

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do VW Phaeton

Osoby jeżdżące autem VW Phaeton najczęściej wybierają: