Pracuj w Oponeo

Felgi do VW CC

Sprawdź rozmiar felg do VW CC i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

VW

CC

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

VW CC

Volkswagen CC (Comfort Coupe) to odmiana modelu Passat z nadwoziem typu fastback. Oprócz bardziej dynamicznej i sportowej sylwetki oraz modyfikacji technicznych, auto ma też bogatsze od standardowego modelu wyposażenie podstawowe. Samochód pod nazwą Volkswagen CC produkowany był w latach 2012-2017 (w latach 2008-2012 powstawała wersja VW Passat CC).

Oryginalne felgi VW CC

W zależności od wersji wyposażenia, daty produkcji oraz preferencji klientów Volkswagen CC mógł być oryginalnie wyposażony w obręcze w różnych wzorach i rozmiarach. Zawsze były to felgi aluminiowe. W ofercie znalazły się obręcze w rozmiarach od 17 do 19 cali.

Jakie felgi do VW CC?

Samochód należy wyposażyć w felgi o średnicy zgodnej ze specyfikacją dla danego modelu – dzięki temu układ jezdny będzie działał prawidłowo. Równie ważna jest szerokość obręczy, od której zależy przyczepność i stabilność pojazdu. Przy wyborze felgi zwróćmy też uwagę na dopuszczalną głębokość osadzenia (parametr ET) oraz rozstaw śrub montażowych.

  • Jaka jest średnica felgi w VW CC?

W Volkswagenie CC można zainstalować felgi o średnicach 17, 18, 19 lub 20 cali. Im większa obręcz, tym profil opony powinien być niższy.

  • VW CC – rozstaw śrub

Felgi w VW CC mocuje się na 5 śrub. Elementy rozstawiono na okręgu o średnicy 112 mm. Obręcze do tego auta mają więc oznaczenie 5x112.

  • Jaka szerokość felgi do VW CC?

Najwęższa felga w VW CC może mieć 6,5 cala szerokości. Maksymalny rozmiar wynosi 9 cali.

  • Jakie ET felgi w VW CC?

Parametr wyznaczający głębokość osadzenia obręczy dla modelu Volkswagen CC został wyznaczony w zakresie od ET 25 do ET 48.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do VW CC

Rozwiń

Zwiń

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do VW CC

Rozwiń

Zwiń