Felgi do Toyota Yaris

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Toyota Yaris

Od Europejskiego Samochodu Roku 2000 po jedną z najlepiej sprzedających się hybryd – tak w wielkim skrócie kształtował się sukces Toyoty Yaris. Ten niewielki miejski pojazd szturmem zdobył serca kierowców.


Produkowany od 1999 roku samochód na światowych rynkach znany jest pod różnymi nazwami (np. Toyota Vitz w Azji). Wielu Polakom model ten z pewnością zapadł w pamięć, na nim bowiem swego czasu przeprowadzano egzaminy na prawo jazdy. Jednak nie tylko sentyment wpływa na dobre wyniki sprzedażowe, ale przede wszystkim są to stosunkowo mała awaryjność oraz niewygórowana cena.


W 2012 roku, w ramach trzeciej generacji, zaprezentowano wersję hybrydową modelu – Toyotę Yaris HSD. Przez następne lata rozwiązanie to zyskiwało na popularności, i znaczna cześć sprzedawanych egzemplarzy napędzana była silnikiem częściowo wykorzystującym energię elektryczną.


Kierowcy mogą łatwo dopasować felgi do Toyoty Yaris, biorąc pod uwagę swoje potrzeby oraz budżet. Fabrycznie auto oferowane jest z obręczami stalowymi lub alufelgami. Niezależnie czy wybór padnie na stalowe czy aluminiowe felgi, Toyota Yaris będzie wyróżniała się swoją sylwetką i charakterystycznym designem.