Felgi do Toyota Corolla

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Toyota Corolla

Najpopularniejszy samochód w historii? Jest nim nic innego jak Toyota Corolla – światowy bestseller prosto z Japonii, który utrzymuje się w czołówkach list sprzedaży od ponad 50 lat. Jest to nie lada wyczyn, który trudno będzie przebić. Najnowsza odsłona miała premierę w 2018 roku.


Model produkowany jest od 1966 roku i od razu podbił serca japońskich kierowców. Auto było na tyle popularne, że szybko postanowiono przenieść je także na europejski i amerykański rynek. Był to strzał w dziesiątkę, bo świat pokochał Toyotę Corollę. Powodów było ku temu wiele, ale kluczowa okazała się niezawodność. Wraz z kolejnymi generacjami zwiększało się także bezpieczeństwo i komfort podróżowania.


Przez kolejne lata model ewoluował, dość szybko odpowiadając na zmieniające się potrzeby kierowców. Pojawiały się nowe wersje nadwozia, wprowadzono napęd na przednie koła, a silniki oferowały coraz więcej mocy i obniżone zużycie paliwa. Modyfikacjom regularnie ulegała też stylistyka. Historia jednego modelu jest właściwie przekrojem wielu motoryzacyjnych trendów – od eleganckiej pierwszej generacji, po bardziej agresywną „dwunastkę”. Jeśli dodać do tego także inne wcielenia na różnych rynkach, paleta robi się naprawdę szeroka.


Bardzo prostym sposobem na dodanie indywidualnego charakteru najpopularniejszemu samochodowi świata jest założenie ciekawych felg. To właśnie odpowiednio dobrane felgi do Toyoty Corolli E11 decydują o estetyce auta. Biorąc pod uwagę, że na ulicach spotkać można zarówno starsze modele, jak i te najnowsze, wybór jest ogromny – opon jak i felg. Toyota Corolla E12 to kultowy model, który do teraz cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.