Felgi do Toyota Aygo

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Toyota Aygo

Małe, miejskie autko z segmentu A – dokładnie taka jest produkowana od 2005 roku Toyota Aygo. Jest to jeden z chętniej kupowanych przez Polaków modeli, który znakomicie sprawdza się w codziennym użytkowaniu.


Pierwsza generacja to 3 lub 5-drzwiowy hatchback, bliźniaczy dla Citroena C1 oraz Peugota 107. Po trzech latach od premiery auto przeszło pierwszy facelifting. Przemianie uległy przede wszystkim przedni zderzak i atrapa chłodnicy, zmodernizowano również lampy.


W 2014 roku premierę miała druga odsłona Aygo, wyróżniająca się charakterystycznym przodem. Podłużne reflektory znajduję się na kontrastującym do reszty karoserii pasie układającym się w literę X. Rozwiązanie to miało być inspirowane kulturą japońską. Wnętrze wyposażone zostało we współcześnie niezbędne nowinki technologiczne, takie jak m.in. dotykowy ekran.


Rok 2018 przyniósł kolejne zmiany, które dotyczyły nie tylko wizualnych aspektów. Poprawa działania podstawowych układów oraz duża zmiana w wyglądzie sprawiły, że obok najnowsze Toyoty Aygo nie da się przejść obojętnie. Zawłaszcza, kiedy wyposażona jest w oryginalne obręcze uzupełniające całość. Felgi aluminiowe lub stalowe są świetnym sposobem na „podkręcenie” wyglądu i dopasowanie auta do własnego gustu.