Pracuj w Oponeo

Felgi do Toyota Auris

Sprawdź rozmiar felg do Toyota Auris i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Toyota

Auris

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Toyota Auris

Toyota Auris to kompaktowy samochód klasy średniej, który miał konkurować z modelami takimi jak Volkswagen Golf. Auris wzbudził duże zainteresowanie środowiska motoryzacyjnego, szczególnie że miał zastąpić na wielu rynkach bardzo popularną wersję hatchback Toyoty Corolla.


Auto bardzo szybko zyskało uznanie, dlatego też japoński koncern w 2009 roku zdecydował się na odświeżenie wyglądu wnętrza i delikatny facelifting. Toyota Auris pierwszej generacji dostępna była w wielu wariantach wyposażenia, a od 2010 roku do sprzedaży trafiła także wersja hybrydowa.


Na drugą generację Aurisa trzeba było czekać blisko 6 lat. W 2012 na tragach we Frankfurcie pokazano nową wersję modelu, posiadającą bardziej opływową linię i wyraźniejszą stylizację. Poza standardowym hatchbackiem dostępne były warianty kombi oraz sedan pod nazwą Corolla XI. Elementem charakterystycznym dla drugiej generacji Toyoty Auris były LED-owe reflektory oraz atrapa chłodnicy.


Historia serii Auris kończy się w 2019 roku, kiedy japoński koncern zdecydował się wycofać nazwę z katalogu, a zaprezentowaną rok wcześniej w Genewie trzecią generację, ponownie sprzedawać pod nazwą Corolla.


Obie generacje Auris cieszą się bardzo dużą popularnością wśród kierowców na całym świecie. Nieprzerwanie zainteresowanie przyciąga opływowa linia, i nieco drapieżności w projekcie. Te elementy można dodatkowo wyeksponować dobierając odpowiednie felgi stalowe lub felgi aluminiowe do Toyoty Auris.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Toyota Auris

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Toyota Auris