Menu

Felgi do Suzuki Vitara

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Suzuki Vitara

Suzuki Vitara to samochód, który miał swoją premierę dwukrotnie. Początkowo wyróżniał się typowo terenowymi właściwościami, by później ewoluować w kierunku auta sportowo-użytkowego. Pierwsza generacja modelu produkowana była od 1988 roku i dość szybko zdobyła popularność. Vitara sprzedawana była w dwóch wersjach – ze sztywnym oraz rozkładanym dachem, a po dziesięciu latach zastąpiono ją nieco mocniejszą Grand Vitarą.


Powrót do oryginalnej Vitary nastąpił w 2014 roku, kiedy japoński koncern zaprezentował odświeżony model na targach motoryzacyjnych w Paryżu. Tym razem nie było to już auto terenowe, ale raczej miejski, kompaktowy SUV. Do jego zalet należy napęd na cztery koła AllGrip oraz silniki benzynowe z serii Boosterjet.


Również stylistyka samochodu uległa znacznym modyfikacjom. Najnowsze egzemplarze utrzymane są w klasycznej stylistyce, nieprzypominającej dość topornego poprzednika. Jednak ze względu na charakter i historię modelu, warto pomyśleć o idealnie dopasowanych felgach. Aluminiowe lub stalowe – zależnie od upodobań kierowcy. Felgi do Suzuki Vitara to świetny sposób na podrasowanie auta i dodanie mu niepowtarzalnego charakteru.