Pracuj w Oponeo

Felgi do Subaru XV

Sprawdź rozmiar felg do Subaru XV i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Subaru

XV

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Subaru XV

Subaru XV to pierwszy crossover w ofercie japońskiej marki. Pierwsza generacja tego kompaktowego pojazdu z silnikiem typu Boxer i napędem na cztery koła weszła do produkcji w 2012 roku (powstała na płycie podłogowej modelu Impreza). W 2014 roku auto przeszło face lifting, a jego druga odsłona jest produkowana od 2018 roku (zbudowaną ją na nowej platformie Subaru Global Platform).

Fabryczne felgi Subaru XV

W pierwszej odsłonie Subaru XV producent instalował obręcze aluminiowe w rozmiarze 16 lub 17 cali w charakterystycznej srebrno-szarej stylistyce. W drugiej wersji pojazdu w ofercie znalazły się felgi 17- i 18-calowe.

Jakie są parametry felgi do Subaru XV?

Samochód zachowa odpowiednie właściwości jezdne tylko w sytuacji, gdy będzie wyposażony w felgi, których rozmiary są zgodne z wymogami jego producenta. W specyfikacji pojazdu znajdziemy informacje o dopuszczalnym zakresie średnic, szerokości i głębokości osadzenia (ET) obręczy. Weźmy też pod uwagę rozstaw śrub w piastach.

  • Jaka średnica felgi do Subaru XV?

Do pierwszej wersji Subaru XV pasują obręcze w rozmiarach od 17 do 19 cali. W drugiej odsłonie tego modelu można instalować felgi o średnicach od 16 do 19 cali.

  • Subaru XV – rozstaw śrub

W przypadku pierwszej i drugiej wersji modelu Subaru XV liczba śrub i średnica okręgu, na którym rozlokowano punkty montażowe, są takie same: w aucie sprawdzą się felgi z oznaczeniem 5x100.

  • Jaka szerokość felg do Subaru XV?

W pierwszej odsłonie Subaru XV dopuszczalna szerokość obręczy obejmuje zakres od 7 cali do 8,5 cala. W drugiej wersji auta sprawdzą się felgi o szerokościach od 6,5 cala do 8 cali.

  • Jakie ET felgi Subaru XV?

Parametr określający głębokość osadzenia felgi w nadkolu dla pierwszej wersji Subaru XV obejmuje zakres od ET 32 do ET 48. Dla drugiej odsłony jest to przedział od ET 40 do ET 55.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Subaru XV

Rozwiń

Zwiń

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Subaru XV

Rozwiń

Zwiń

Felgi aluminiowe

Felgi stalowe

Osoby jeżdżące autem Subaru XV najczęściej wybierają: