Pracuj w Oponeo

Felgi do Subaru Outback

Sprawdź rozmiar felg do Subaru Outback i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Subaru

Outback

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Subaru Outback

Subaru Outback to typowy crossover – umiejętnie łączy cechy rodzinnego kombi oraz auta terenowego. Model jest właściwie off-roadową odmianą Subaru Lagacy kombi. Pierwsza generacja pojazdu pojawiła się na rynku 1995 roku. Kolejne odsłony miały premiery w latach 1999, 2003, 2009, 2014 i 2021. Pierwsze trzy generacje występowały także z nadwoziem sedan.

Fabryczne felgi Subaru Outback

Pierwsza wersja Subaru Outback była standardowo wyposażona w stalowe felgi o średnicy 15 cali. W kolejnych generacjach w ofercie dominowały obręcze z aluminium. W odsłonie drugiej najczęściej mocowano obręcze 16-calowe, w trzeciej, czwartej i piątej 17-calowe, a w szóstej 18-calowe.

Felgi do Subaru Outback: wymiary, ET, rozstaw śrub

Przy wyborze felg należy zwrócić uwagę na dopuszczone przez producenta auta rozmiary: średnicę i szerokość obręczy. Ważna jest także głębokość osadzenia felgi w nadkolu. By obręcz pasowała do auta, musi też mieć odpowiednio dobrany rozstaw śrub.

  • Jaka jest średnica felgi w Subaru Outback?

Do pierwszej wersji modelu Subaru Outback pasują obręcze w rozmiarach od 15 do 17 cali. W drugiej, trzeciej i czwartej odsłonie znajdą zastosowanie felgi o średnicy od 16 do 18 cali. W autach piątej generacji można mocować obręcze 17-, 18- i 19-calowe, a w egzemplarzach generacji szóstej 17- i 18-calowe.

  • Jaki jest rozstaw śrub w Subaru Outback?

Pierwsze cztery generacje modelu Subaru Outback mają rozstaw śrub w piastach 5x100. W kolejnych dwóch odsłonach auta zastosowano układ 5x114,3.

  • Jaka szerokość felgi do Subaru Outback?

Dopuszczalna szerokość felgi w Subaru Outback pierwszej generacji obejmuje przedział od 6 cali do 7 cali. W drugiej wersji auta jest to zakresie od 6,5 cala do 7,5 cala, trzeciej i czwartej – od 6,5 cala do 8 cali, a piątej i szóstej – od 7 cali do 8 cali.

  • Jakie jest ET felgi w Subaru Outback?

Głębokość osadzenia felgi w Subaru Outback zależy od wersji tego modelu. W autach pierwszej generacji obejmuje przedział od ET 48 do ET 57, drugiej, trzeciej i czwartej – od ET 45 do ET 50, a piątej i szóstej – od ET 48 do ET 57.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Subaru Outback

Rozwiń

Zwiń