Felgi do Subaru Impreza

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Subaru Impreza

Nazwa Subaru Impreza najprawdopodobniej nawiązuje do angielskiego „impress”, oznaczającego „robić wrażenie”. Samochód wyróżniał się sportowym zacięciem, co potwierdzały niejednokrotne triumfy podczas rajdów.


W Europie Subaru Impreza pojawiło się w 1994 roku. Jest to kompaktowe auto, produkowane głównie z napędem na cztery koła. Model nieszczególnie wyróżnia się pod względem estetyki czy wyposażenia wnętrza, oferuje jednak całą gamę silników o dużej mocy oraz zawieszenie, które znakomicie poprawia komfort podróżowania.


Samochód doczekał się sześciu generacji, a każda kolejna coraz mniej przypominała pierwowzór. Zwłaszcza ostatnia odsłona, którą po raz pierwszy pokazano w 2011 roku na targach w Nowym Jorku, znacząco upodobniła się do konkurencyjnych modeli od europejskich producentów. Jego cała siła ma jednak drzemać pod maską.


Ten japoński model jest popularny pośród fanów tuningu. Wyjątkowe felgi do Subaru Imprezy to wręcz konieczność, by podkreślić jego sportowy charakter. Producenci obręczy aluminiowych prześcigają się w coraz bardziej oryginalnych projektach oraz kolorach. Dzięki temu łatwiej spersonalizować wygląda auta.