Pracuj w Oponeo

Felgi do SsangYong

Wybierz parametry swojego SsangYong i dobierz odpowiednie felgi

SsangYong

Wybierz rok produkcji

Wybierz generację

SsangYong

SsangYong to coraz bardziej znany na całym świecie południowokoreański producent samochodów, słynący głównie z tworzenia trwałych i niezawodnych pojazdów, które doskonale sprawdzają się zarówno w miejskich warunkach, jak i w trudnym terenie. Ich zaletą jest także cena, bardzo konkurencyjna na tle firm z ugruntowaną pozycją rynkową. Marka powstała w 1954 roku i szybko stała się synonimem zaawansowanej technologii, innowacyjnego designu i komfortu jazdy w motoryzacji z Azji. Teraz auta SsangYong pokonują także europejskie trasy, a firma specjalizuje się w produkcji SUV-ów i samochodów terenowych, które są cenione za swoją wytrzymałość, przestronność i zaawansowane systemy bezpieczeństwa. W naszym sklepie znajdziesz różne felgi do aut SsangYong – przejrzyj je koniecznie, jeśli szukasz nowych obręczy i złóż zamówienie już dziś!

Atrakcyjne, trwałe i różnorodne felgi do SsangYong

Podczas selekcji felg do SsangYong kierowaliśmy się przede wszystkim ich jakością i trwałością, aby zapewnić naszym klientom produkty, które wytrzymają próbę czasu. Dzięki temu oferta naszego sklepu obejmuje obręcze które wyróżniają się wyjątkową konstrukcją i są dostępne w szerokiej gamie wzorów oraz kolorów. Proponujemy modele jasne i ciemne, wieloramienne i szprychowe, a nawet zupełnie nietypowe wzory mesh.

Najważniejsze parametry felg SsangYong

Dostępne u nas felgi aluminiowe do SsangYong charakteryzują się dokładnym dopasowaniem do wymagań technicznych tego producenta. Co to oznacza? Pewność dokonania łatwego montażu. Wszystkie mają odpowiednią średnicę, szerokość i offset, dzięki czemu zapewniają harmonijne działanie z pojazdem już po przeprowadzeniu instalacji. Wybierając felgi do SsangYong z naszej oferty, masz pewność, że otrzymujesz produkty najwyższej jakości, które nie wprowadzają niepożądanych zmian w konstrukcji ani zachowaniu pojazdu.

Jaka jest średnica felg w SsangYong?

W naszej ofercie dostępne są felgi aluminiowe do SsangYong kompatybilne z autami tego producenta. Rozmiary homologowane przez tę firmę mieszczą się w zakresie 15-20".

Jaki jest rozstaw śrub w felgach SsangYong?

Rozstaw śrub w felgach SsangYong może wynosić jedną z trzech wartości: 5x130 / 6x139,7 / 5x112, i musi być dokładnie dopasowany do specyfikacji pojazdu. Parametr ten odpowiada za odległość pomiędzy śrubami służącymi do montażu i ich liczbę, dlatego jest nieprzekraczalny.

Jaka jest szerokość felg SsangYong?

Szerokość felgi określa odległość pomiędzy rantem zewnętrznym i wewnętrznym, która dla felg do aut SsangYong powinna mieścić się w przedziale 6-9,5". Parametr ten stanowi zapewnienie, że montaż opony na felgę będzie możliwy bez potrzeby wprowadzania dodatkowych zmian.

Jakie jest ET felgi w SsangYong?

Odsadzenie, czyli ET, determinuje pozycję obręczy i jej przesunięcie względem piasty pojazdu. W przypadku felg aluminiowych do aut SsangYong wartości ET muszą wynosić od 25 do 50, co pozwala na optymalne umiejscowienie obręczy i zachowanie właściwych parametrów jazdy.