Pracuj w Oponeo

Felgi do Skoda Roomster

Sprawdź rozmiar felg do Skoda Roomster i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Skoda

Roomster

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Skoda Roomster

Skoda Roomster to kompaktowe auto typu combivan, które wyróżnia się przestronnym wnętrzem. Sprawdza się jako samochód osobowo-dostawczy oraz auto rodzinne. Czeska marka wprowadziła ten model na rynek w 2006 roku, a jego produkcja zakończyła się w roku 2015.

Fabryczne felgi w Skoda Roomster

Skoda oferowała model Roomster z różnymi rozmiarami i wzorami felg. Wśród nich były obręcze stalowe o średnicy 14 i 15 cali oraz aluminiowe o średnicy od 15 do 17 cali.    

Parametry felgi do Skoda Roomster: wymiary, ET i rozstaw śrub

Średnica, szerokość, parametr ET oraz liczba i rozstaw śrub – to najważniejsze parametry, które należy uwzględnić przy wyborze felg do danego modelu auta. Przestrzegając wytycznych producenta, będziemy mieli pewność nie tylko, że koła zmieszczą się w nadkolu, ale też że auto zachowa swoje walory użytkowe i parametry bezpieczeństwa.

  • Jaka jest średnica felg w Skoda Roomster?

Do wszystkich wariantów modelu Skoda Roomster pasują felgi o średnicy od 15 do 18 cali. Niektóre wersje umożliwiają również montaż obręczy 14-calowych.

  • Skoda Roomster – rozstaw śrub

Skoda Roomster ma 5 punktów mocowania felgi do piasty. Śruby rozstawione są na okręgu o średnicy 100 mm (5x100).

  • Jaka jest szerokość felg Skoda Roomster?

W każdym modelu Skoda Roomster można zainstalować obręcze o szerokości od 6 d 8 cali. Do niektórych wariantów pasują również felgi o szerokości 5,5 cala. Najszersze warianty stosowane są wyłącznie w obręczach o największych średnicach.

  • Jakie jest ET felgi Skoda Roomster?

ET felgi to atrybut określający głębokość osadzenia obręczy w nadkolu. W przypadku modelu Skoda Roomster parametr ten wynosi od ET 32 do ET 43.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Skoda Roomster

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Skoda Roomster

Osoby jeżdżące autem Skoda Roomster najczęściej wybierają: