Felgi do Skoda Rapid

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Skoda Rapid

Skoda Rapid to miejskie auto, które nazwać można kompaktowym. Ma być ono praktycznym kompromisem pomiędzy małymi a dużymi modelami od czeskiej marki. Pojazd swoją premierę miał w 2012 roku w Genewie.


Samochód produkowany jest na bazie płyty podłogowej wykorzystywanej również w Seacie Ibiza czy VW Polo. Uznawane jest za dość wygodne i pojemne. 550 litrowy bagażnik z możliwością potrojenia tej liczby po złożeniu tylnych siedzeń pozwala na przewożenie dużego bagażu.


Na europejskim rynku dostępne są dwie wersje nadwoziowe – podstawowy liftback i mający premierę w 2013 roku hatchback. Co ciekawe, na chińskim rynku sprzedawana była także wersja sedan. Skoda Rapid w 2019 roku zastąpiona została modelem Scala.


Wygląd Skody Rapid modyfikowany był kilkukrotnie. Jednak to, co łączy wszystkie serie to prosta, aczkolwiek elegancka linia, którą warto uzupełnić pasującymi felgami aluminiowymi lub stalowymi. Szeroki wybór obręczy do Skody Rapid sprawia, że łatwo jest znaleźć optymalny wzór i kolor uzupełniający karoserię.